صفحه اصلی » ورزشی » رجب‌زاده: بیان واقعیت‌ها برای موفقیت ذوب‌آهن ضروری است/ اگر ما حرف نزنیم، چه کسی حق انتقاد دارد؟

رجب‌زاده: بیان واقعیت‌ها برای موفقیت ذوب‌آهن ضروری است/ اگر ما حرف نزنیم، چه کسی حق انتقاد دارد؟

کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: هیچ‌کس نباید از حرف کسانی مانند منِ رجب‌زاده که بیشترین عمر فوتبالی خود را در ذوب‌آهن گذرانده‌ام ناراحت شود و سوال این است که اگر ما نباید صحبت نکنیم، پس چه کسی شرایط نظر دادن در این زمینه را دارد؟

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۹ - جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ تیم فوتبال ذوب‌آهن که در طول چند هفته اخیر فوتبال هجومی را به نمایش گذاشته، با وجود اینکه می‌توانست با پیروزی در مقابل تراکتور جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشد، نتیجه بازی را به اشتباهات فردی خود واگذار کرده و دست خالی زمین را ترک کرد و این شکست سبب به صدا در آمدن آژیر قرمز در اردوگاه سبزپوشان شد.

باشگاه ذوب‌آهن بلافاصله پس از این شکست و در شامگاه سه‌شنبه جلسه شورای سیاست‌گذاری ورزش باشگاه را با حضور رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت سهامی ذوب‌آهن، رئیس هیئت مدیره باشگاه، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن، سرمربی تیم و غیره تشکیل داد که در این جلسه مسائل کلان، برنامه‌های آینده باشگاه و بهبود روند تیم فوتبال بزرگسالان مورد بررسی قرار گرفت.

تیم فوتبال ذوب‌آهن از 9 بازی خود تنها 6 امتیاز کسب کرده و در رده پانزدهم جدول 16 تیمی لیگ برتر قرار گرفته تا فوتبال‌دوستان اصفهانی نگران آینده این تیم باشند.

در همین خصوص، مهدی رجب‌زاده کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به عملکرد سبزپوشان در مقابل تراکتور  اظهار داشت: متأسفانه عملکرد سبزپوشان برابر تراکتور عملکرد خوبی نبود و 3 امتیاز مهمی را در یک موقعیت حساس از دست دادند، این در حالی است که یک برد می‌تواند تأثیرات مثبتی را از نظر روحی و روانی برای بازیکنان به همراه داشته باشد و همچنین با بهبود جایگاه فعلی دسترسی به جایگاه تیم‌های بالاتر نیز راحت‌تر می‌شد.

وی ادامه داد: در بازی 2 تیم تراکتور و ذوب‌آهن صرف‌نظر از مشکلات فنی، موقعیت‌هایی بر روی دروازه دو تیم شکل گرفت در حالی که بهترین اتفاق برای ذوب‌آهن در این هفته باخت تیم نساجی بود. شرایط کنونی سبزپوشان می‌تواند علت فشارهای روانی فعلی بر باشگاه باشد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن پیرامون نقطه ضعف‌های سبزپوشان تصریح کرد: در حال حاضر ایراداتی می‌تواند در ساختار فنی تیم وجود داشته باشد اما اکنون ترجیح بر سکوت در این زمینه است چرا که در روزهای گذشته سوء برداشت‌هایی از صحبت‌های من پیرامون باشگاه ذوب‌آهن شده و اطلاعی از اهداف این اتفاق ندارم. باید بپذیریم که بیان واقعیت برای پیشرفت و موفقیت تیم امری ضروری است و در آینده نزدیک صحبت‌های پیرامون مشکلات فنی و همچنین شرایط کنونی باشگاه در عدم نتیجه‌گیری‌ انجام می‌دهم.

وی افزود: خوشبختانه همه به خصوص کارشناسان و صاحبان‌نظران به تماشای بازی‌ها نشسته‌اند و شاهد اتفاقات حاضر نیز هستند. هیچ‌کس نباید از حرف کسانی مانند منِ رجب‌زاده که بیشترین عمر فوتبالی خود را در باشگاه ذوب‌آهن گذرانده‌ام ناراحت شود و سوال این است که اگر ما نباید صحبت نکنیم، پس چه کسی شرایط نظر دادن در این زمینه را دارد؟

رجب‌زاده بیان کرد: اگر امثال ما این موارد را نگویند بدون شک دیگران در این باره صحبت خواهند کرد. ما با برد ذوب‌آهن خوشحال شده و باخت آن نیز ناراحت می‌شویم این در حالی است که اکنون هواداران نیز از شرایط کنونی تیم ناراحت هستند. هواداران کسانی هستند که همیشه در روزهای خوب و بد در کنار تیم بوده‌اند و اکنون در فشار هستند.

وی در پاسخ به چگونگی تأثیرگذاری خود در بهبود شرایط کنونی سبزپوشان خاطرنشان کرد: مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه و همچنین رئیس کارخانه ذوب‌آهن همیشه و با صلاح‌دید خود حمایت و تغییر و تحول‌های مورد نیاز را انجام داده‌اند، در حالی که ما هم به سهم خود و در صورت نیاز برای بهبود شرایط باشگاه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد چراکه همگی برای رساندن ذوب‌آهن پرافتخار به جایگاه پیشین خود همدل هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد