صاحب نیوز

13991019000460_Test_PhotoN (1)

مرزبان: باید امتیازات از دست رفته را جبران کنیم/ انتظار داریم همه مسائل داخل زمین اتفاق بیفتد

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی با فولاد فوق‌العاده حساس است، با یکی از بهترین تیم‌های لیگ که بازیکنان خوبی دارد اما باید امتیازات از دست را جبران کنیم و قدم اول مقابل فولاد خوزستان خواهد بود.

کدخبر: 1034175
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ @ ۱۹:۳۶


به گزارش صاحب نیوز؛ علی‌رضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اظهار داشت: بعد از بازی خیلی خوبی که مقابل پرسپولیس انجام دادیم و باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد، تصمیم گرفتیم به تصمیمات داوری اعتراض نکنیم و صحبت نکنیم.

مربی سپاهان تصریح کرد: اما چون همه جا این مسائل مطرح هست باید بگوییم که حق بازیکانن ضایع نشود و باید از بازیکنان دفاع کنیم، مسائل را بزرگ نمی‌کنیم اما حقوق خودمان را در دل خودمان نگه می‌داریم که باید یک پنالتی برای ما گرفته می‌شد.

وی ادامه داد: چندمین بازی است مشکلات خاصی را داشتیم و مقداری نامهربانی نسبت به ما می‌شود؛ در مجموع هدفی که داشتیم و هدف‌مندی خاصی که از طرف محرم نویدکیا نسبت به فرم کاری، تشکیلات و سازمان‌دهی بود که قدم‌های خوبی را به جلو برداریم، انجام شده است و می‌توانیم بگوییم،  زمانی رسیده است که باید بتوانیم برآورد و دستاور‌د‌های کار خودمان را ببینیم.

مرزبان خاطرنشان کرد: بازی با فولاد فوق‌العاده حساس است، با یکی از بهترین تیم‌های لیگ که بازیکنان خوبی دارد، جواد نکونام مربی باتجربه‌ای در این زمینه است؛ انتظار یک بازی درگیرانه و خوب را داریم و امیدواریم بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم و باید امتیازات از دست را جبران کنیم و قدم اول مقابل فولاد خوزستان خواهد بود.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مصدومان این تیم بیان داشت: رضا دهقان و رسول نویدکیا مصدوم هستند و بازیکن محرومی نداریم.

وی در مورد حواشی که در مورد نیمکت فولاد وجود دارد، عنوان کرد: در مورد نیمکت فولاد همیشه صحبت می‌شود اما فوتبال جوانمردانه را انتظار داریم و چیزی نیست که بتوانیم کنترل کنیم و به ناظر و داور چهارم بازی برمی‌گردد که جنجال به درون زمین نکشد.

مرزبان افزود: احترام خاصی برای فولاد قائل هستیم و انتظار داریم همه مسائل داخل زمین اتفاق بیفتد، کسی را به چیزی متهم نمی‌کنیم؛ قرار ما بوده که حرف اول را برای سپاهان بازی جوانمردانه بزند و بازی جوانمردانه را باید رعایت کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد وضعیت مهدی کیانی گفت: مهدی بعد از مشکلاتی که با عضلات خودش داشت و چند هفته درگیر هست و ادامه دارد، نمی‌توانم اطلاعات دقیقی در مورد زمان دقیق بازگشت بدهم اما به دنبال مصدومیت در تمرین است.

وی در پایان گفت: حس و عشق بزرگی که هواداران به تیم می‌دهند را باید حس کنیم و مسؤولان بازیکنان این انگیزه و مسئولیت را داشته باشند که یک شهر و استان به دنبال قهرمانی این تیم هستند؛ از همراهی هواداران سپاهان تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل جام قهرمانی را به آن‌ها هدیه کنیم.

*مربی فولاد: بازی سختی مقابل مدعی قهرمانی داریم/ به دنبال نتایج بهتر از پارسال هستیم

همچنین مهدی هاشمی‌نسب در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: می‌دانیم بازی سنگینی پیش رو داریم با تیم خوب و پرمهره سپاهان بازی داریم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: سپاهان تیمی است که همه می‌دانند کیفیت بازیکنانش در چه سطحی است و مدعی قهرمانی است، می‌دانیم‌ بازی سختی داریم اما ما هم فولاد هستیم.

وی ادامه داد: به دنبال نتایج بهتر از پارسال هستیم، مطمئن باشید می‌جنگیم و به تک تک بازیکنان و تیممان ایمان داریم؛ امیدوار هستم بازی خوبی باشد و هر تیمی نسبت به عملکرد و کیفیتش مستحق پیروزی است، به حقش برسد.

هاشمی‌نسب در مورد محرومان و مصدومان فولاد گفت: محروم نداریم، شرایط تیم خوب است و مصدومان آنچنان نیستند که ما را نگران کند.

مربی تیم فوتبال فولاد در مورد عملکرد نوسانی فولاد بیان داشت: ما هم مثل سپاهان، یک بازی می‌برند، یک بازی مساوی می‌کنند، یک بازی از اشتباهات داوری سود می‌کنند و اتفاقات فوتبال است؛ در سه بازی اخیر از اشتباهات داوری ضرر دیدیم، امسال تیم‌ها نزدیک به هم هستند، تلاش می‌کنیم از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم، استفاده کنیم و از کورس عقب نباشیم.

وی در پایان در مورد داوری گفت: به شرافت، صداقت و عدالت داوری ایمان داریم، قطعا اگر تیمی به جز فولاد در بازی‌های اخیر از داوری ضرر دیده بود، سر و صدا می‌کرد؛ سپاهان تیم قابل احترامی است و اگر آن‌ها مانند ما ضرر کرده بودند، سر و صداها در می‌آمد؛ فردا می‌جنگیم و امیدوار هستیم بازی عادلانه‌ای باشد.