صفحه اصلی » اجتماعی » گشایش گلوگاه‌های موقوفات اصفهان نیازمند همکاری نمایندگان مجلس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

گشایش گلوگاه‌های موقوفات اصفهان نیازمند همکاری نمایندگان مجلس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برخی آسیب‌ها و گلوگاه‌هایی در موقوفات استان اصفهان وجود دارد که برای بازگشایی آنها نیازمند همکاری نمایندگان مجلس هستیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛  محمد حسین بلک در دیدار با زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اوقاف و موقوفات ظرفیت‌های زیادی را برای حل مشکلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … دارد، اظهار داشت: ما در این زمینه آمادگی کاملی را داریم تا از همه ظرفیت‌ها در کنار مسئولان قرار بگیریم.
وی با بیان اینکه در بحران فعلی کشور که البته همه دنیا درگیر آن هستند، اوقاف تمام توان خود را برای بهبود شرایط به کار گرفت، ابراز داشت: در این زمینه باید توجه داشت که از سال گذشته و با آغاز شیوع کرونا همه امکانات خود را برای پیشگیری و مقابله با کرونا به کار بردیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه برای ثبت موقوفات جدید نیز ارائه مشاوره به واقفان برای ثبت موقوفات خود مطابق با نیازهای روز جامعه در دستور کار است، اضافه کرد: در حال حاضر ثبت وقف برای بهداشت و درمان در اولویت است.
وی با بیان اینکه در برخی از موارد در موقوفات دچار آسیب‌های جدی هستیم و گلوگاه‌هایی داریم که باید برطرف شود، اضافه کرد: در این زمینه نمایندگان مجلس با تصویب قوانین تسهیل گرانه می‌توانند کمک قابل توجهی داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد