صاحب نیوز

اختلاف 29 درجه ای دمای هوا در سطح استان/ همچنان شرایط برای انباشت آلاینده ها مهیا است

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: چوپانان با 14 درجه سانتیگراد و بوئین میاندشت با 14 درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین شهر استان است.

کدخبر: 1034320
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ @ ۱۲:۲۶


آسیه آقایی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص وضعیت آب و هوای استان اصفهان اظهار کرد: نقشه‌ های هواشناسی بیانگر استقرار جوی پایدار برروی استان در سه روز آینده است که بر این اساس در این مدت در اکثر مناطق استان وضعیت جوی صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد ملایم پیش ‌بینی می ‌شود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در ساعات اولیه روز با توجه به پایداری نسبی جو در مناطق مرکزی و صنعتی استان از جمله کلانشهر اصفهان شرایط انباشت آلاینده های جوی مهیا است.

وی با بیان اینکه شاخص کیفیت هوا ناسالم برای گروه های حساس و در برخی ساعات ناسالم برای عموم خواهد بود، افزود: دمای هوا در۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان ۱ تا ۲ درجه افزایش خواهد داشت.

آقایی بیان کرد: کلانشهر اصفهان امروز در گرمترین ساعات 12 درجه سانتگراد و در سردترین ساعات فردا 7 درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد بود.

وی اضافه کرد: چوپانان با 14 درجه سانتیگراد و بوئین میاندشت با 14 درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین شهر استان است.

انتهای پیام/