صفحه اصلی » ورزشی » بزرگترین مشکل ذوب آهن شخصیت نبردن است/ سبزپوشان در دفاع انفرادی و تیمی ضعیف عمل می کنند

بزرگترین مشکل ذوب آهن شخصیت نبردن است/ سبزپوشان در دفاع انفرادی و تیمی ضعیف عمل می کنند

مربی فوتبال گفت: بزرگترین مشکل ذوب آهن شخصیت نبردن است و بازیکنان ذوب باور ندارند که بازی 90 دقیقه تمام و آن ها برنده شوند و این شرایط از نظر روحی روانی به آن ها ضربه بزرگی به این تیم می زند.

تاریخ انتشار: ۲۲:۲۴ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲

حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص دیدار ذوب آهن اصفهان با آلومینیوم اراک اظهار کرد: آلومینیوم اراک یک تیم خوب است و می تواند برای مدعیان درد سرساز باشد، این تیم  خوب بازی می کنند؛ البته ذوب آهنی ها خوب بازی کردند و می توانستند برنده شوند.

مربی فوتبال گفت: ذوب آهن احتمال دارد دفاع مرتبی خوب کار نکرده باشند، درست که پنالتی ها را دارو اشتباه بگیرد اما بازیکنان اشتباه می کنند و بازیکنان حریف را می زنند و از نظر من حتی می شد که پنالتی درگیر برای آلومینیوم گرفت.

وی افزود: تک تک مدافعان ذوب آهن از نظر دفاع انفرادی کاملاً ضعیف عمل می کنند، خیلی راحت پای بازیکن حریف را می زدند و درتصمیم گیری که چه موقع و به چه شکل توپ و یا با خطا جلو حمله حریف را بگیرند اشتباه می کنند.

چرخابی با توضیح اینکه دقیقه آخر بازی مدافعان ذوب آهن مرتکب اشتباه  و باعث گل برای آلومینیم شد، بیان کرد: در این بازی  ذوب آهن به نظر من بد بازی نکرد و تیم برتر زمین  و می توانست برنده این دیدار باشد.

وی اضافه کرد: ذوبی ها در دفاع و به خصوص در دفاع انفرادی اشتباه می کنند، فکر می کنیم بیشترین پنالتی را این تیم داده است، ممکن است یک سری پنالتی ها را داوری اشتباه بگیرد اما نیاز به  تمرین دفاع انفرادی بیشتر در این تیم است، که بازیکن به راحتی پای حریف را هدف قرار ندهد.

مربی فوتبال با بیان اینکه ذوب آهن می توانست پیروز این دیدار باشد، خاطر نشان کرد: ذوبی ها در ابتدا گل دریافت کردند و با تلاش و بازی خوب توانستند دو گل به ثمر برسانند که متأسفانه در دقیقه های پایانی بازی یک پنالتی به حریف دادند و این اتفاقات بدشانسی نیست و اشتباهاتی است که بازیکنان انجام می دهند و می توان به راحتی آن را بر طرف کرد.

وی ادامه داد: ذوب آهن نیاز دارد که سرمربی به دفاع توجه بیشتری داشته باشد تا بازیکن به موقع درگیر شود و توپ را بگیرد و ذوبی ها در دفاع ضعیف عمل می کنند و در هنگام دفاع کردن فاصله خط هافبک و با خط دفاع بد است

چرخابی با توضیح اینکه ذوب آهن در دفاع تیمی و انفرادی ضعیف عمل می کند وباید در تمرینات به این مسئله مهم بپردازند، بیان کرد: شرایط ذوب آهن از نظر روحی و روانی به گونه ای شده است که شاید یک برد می تواند به آن ها کمک کند.

وی تأکید کرد: بزرگترین مشکل ذوب آهن شخصیت نبردن است و بازیکنان ذوب باور ندارند که بازی 90 دقیقه تمام و آن ها برنده شوند و این شرایط از نظر روحی روانی به آن ها ضربه بزرگی به این تیم می زند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد