صفحه اصلی » اجتماعی » فرصت استثنایی برای مشمولان غایب ساکن اصفهان

فرصت استثنایی برای مشمولان غایب ساکن اصفهان

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: مشمولان ساکن استان اصفهان که بیش از یک سال غیبت دارند در صورت تمایل می‌توانند تمامی دوره خدمت وظیفه عمومی خود را در یکی از یگان‌های انتظامی استان انجام دهند.

تاریخ انتشار: ۲۲:۱۰ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ مهرداد پناهپوریان اظهار داشت: با تدابیر فرمانده انتظامی استان اصفهان، تمهیدات لازم برای انجام دوره خدمت وظیفه عمومی برای مشمولان غایب  در این فرماندهی فراهم شده است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: براین اساس مشمولان غایب ساکن استان اصفهان که بیش از یک سال غیبت دارند در صورت تمایل به ادامه خدمت در یگان‌های انتظامی این استان  بایستی پس از اخذ برگ اعزام از دفاتر پلیس +10 به معاونت نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان  واقع در بزرگراه دستجردی، بعد از پل راه‌آهن، ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان مراجعه و فرم مربوط به جذب و پذیرش در این فرماندهی را تکمیل کنند.

وی تصریح کرد: دوره آموزشی این مشمولان به مدت یک ماه در ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان انجام می‌شود و این افراد پس از آن ادامه خدمت خود را براساس نیاز در یکی از یگان‌های انتظامی استان سپری خواهند کرد.

پناهپوریان، خدمت در استان محل سکونت یک فرصت استثنایی است که فرماندهی انتظامی استان اصفهان برای مشمولان غایب فراهم کرده تاکید کرد: مشمولان غایبی که بیش از یک سال غیبت دارند برای اینکه از این فرصت ویژه استفاده کنند لازم است که هرچه سریع‌تر به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و نسبت به اخذ برگ اعزام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد