صفحه اصلی » تولیدی » فعالیت دو هزار جهادگر اصفهانی در 8 استان و 600 روستای اصفهان/ 341 پروژه در حال اجرا است

فعالیت دو هزار جهادگر اصفهانی در 8 استان و 600 روستای اصفهان/ 341 پروژه در حال اجرا است

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: بسیجیان جهادی استان اصفهان در 8 استان چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، خوزستان، ایلام، کردستان و کرمان فعالیت و همچنین در 28 منطقه و 600 روستا در سطح استان اصفهان فعالیت می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسن عجمی ظهر امروز در آیین انعقاد تفاهم ساخت یک هزار و 150 باب منزل محروم توسط بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان (عج) و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان اظهار کرد: امروز تفاهم نامه ای بین اداره کل کمیته امداد، سپاه صاحب الزمان (عج) و بسیج سازندگی بسته شد و شاهد ساخت یک هزار و 150 منزل محروم هستیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان با بیان اینکه یکی از شاخص های بسیج، گروه های جهادی است، گفت: این گروه ها خدمات خوبی در زمینه های مختلف عرصه‌های آموزشی، فرهنگی، کشاورزی، بهداشت، سلامت و همچنین در عرصه عمرانی، اشتغال و کارآفرینی داشته باشند انجام می دهند و امروز دو هزار گروه جهای در سطح استان اصفهان وجود دارد، که فعالیت های جهادی انجام می دهند.

وی افزود: بسیجیان جهادی استان اصفهان در 8 استان چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، خوزستان، ایلام، کردستان و کرمان فعالیت می کنند و همچنین 28 منطقه و 600 روستا در سطح استان اصفهان فعالیت می کنند.

سرهنگ عجمی با توضیح اینکه امسال در هفته بسیج 53 پروژه های محرومیت زدایی انجام شده است، بیان کرد: همچنین در حال حاضر 341 پروژه در 23 شهرستان با 10 تا 80 درصد پیشرفت عمرانی در حال انجام است و توانستیم با استفاده از ظرفیت‌ این گروه ها چهار میلیارد و 400 میلیون تومان وارد کار کنیم.

وی اضافه کرد: اگر 14 میلیارد تومان دیگر را بتوانیم تامین کنیم بخش اعظمی از این پروژه‌ ها را تحویل مردم می‌ دهیم؛ امروز هم در ایام شهادت حضرت زهرا (س) و به نیابت از سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخت 1150 مسکن محروم را آغاز کنیم و امیدوار هستیم که شاهد یک حرکت جهادی خوبی در سطح استان باشیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی اصفهان در پایان با بیان اینکه ساخت این تعداد مسکن محروم به نیابت حاج قاسم سلیمانی با مشارکت کمیته امداد، سپاه صاحب الزمان (عج) و بسیج سازندگی انجام شود، گفت: این منازل برای افراد تحت پوشش کمیته امداد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد