صفحه اصلی » استان اصفهان » اقدامات چشمگیر سپاه و بسیج در کمک مومنانه از زبان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان

اقدامات چشمگیر سپاه و بسیج در کمک مومنانه از زبان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با تأکید بر اینکه امسال سپاه در زمینه کمک های مومنانه و همدلی اقدامات چشمگیری انجام داد، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) به ‌عنوان شعبه ‌ای از بیت رهبری خدمت به محرومان را وظیفه خود می‌ داند و در این مسیر با کمک اقشار مختلف مردم منشا خیر و برکت در سال های اخیر بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ کریم زارع ظهر امروز در آیین انعقاد تفاهم ساخت یک هزار و 150 باب منزل محروم توسط بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان (عج) و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: امروز در این ایام با یاری از حضرت زهرا (س) تفاهم نامه ای برای ساخت یک هزار و 150 واحد مسکن محرومان در استان با همکاری سپاه صاحب الزمان (عج) منعقد می شود و امیدوار هستیم که این کار شروع کار خیر باشد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: گروه های جهادی و کمیته های امداد سطح استان زودتر از تفاهم نامه فعالیت های ساخت این منازل را آغاز کردند که با جلسه امروز، شهرستان ها انسجام بیشتری و سرعت بهتری برای خدمت موثرتر به ولی نعمتان خودمان پیدا کتند.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) به ‌عنوان شعبه ‌ای از بیت رهبری خدمت به محرومان را وظیفه خود  می‌ داند و در این مسیر با کمک اقشار مختلف مردم منشا خیر و برکت در سال های اخیر بوده است.

زارع با توضیح اینکه امیدوار هستیم که این کار نقطه عطف و خدمت دوچندان به مردم شود، بیان کرد: در کنار ساخت یک هزار و 150 مسکن محروم، تکمیل و احداث یک هزار و 500 حمام و سرویس بهداشتی در مناطق محروم هستیم و و همچنین لوله‌کشی گاز نیز برای خانواده‌های محروم در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: امیدوار هستیم که در زمینه های دیگرنیز بسیج سازندگی و گروه ‌های جهادی کمک حال کمیته امداد باشند و بیش از پیش در زمینه هایی مانند اشتغال، مشارکت‌ های مردمی و سبدهای معشیتی فعالیت ها انجام شود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با تأکید بر اینکه امسال سپاه در زمینه کمک های مومنانه و همدلی اقدامات چشمگیری انجام داد، خاطر نشان کرد: کمیته امداد بر حسب وظیفه ای که دارد برای 250 هزار نفر از نیازمندان تحت حمایت و شاید هم به همین تعداد اشخاصی که به صورت موردی و مقطعی خدمت می گیرند در کنار شما هم افزایی کنیم که خیر و برکت برای دو مجموعه باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد