صفحه اصلی » اجتماعی » کیفیت هوای کلا‌شهر اصفهان برای ششمین روز متوالی در وضعیت قرمز

کیفیت هوای کلا‌شهر اصفهان برای ششمین روز متوالی در وضعیت قرمز

کیفیت هوای کلا‌شهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز با میانگین ۱۷۲ برای ششمین روز متوالی در وضعیت (قرمز) و ناسالم برای عموم ثبت شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ کیفیت هوای کلا‌شهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز با میانگین ۱۷۲ برای ششمین روز متوالی در وضعیت (قرمز) و ناسالم برای عموم ثبت شد.

کیفیت هوای این کلا‌شهر بر پایه داده‌های سامانه پایش برخط صبح امروز با شاخص ۱۵۵ همچنان وضعیت (قرمز) و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

وضعیت کیفی هوا صبح امروز در ایستگاه‌های پایش دائم میدان احمدآباد با شاخص ۱۷۸، خیابان استانداری با شاخص ۱۶۱، خیابان پروین با شاخص ۱۷۷، رهنان با شاخص ۱۵۶، خیابان فرشادی با شاخص ۱۵۹، میدان فیض با شاخص ۱۷۰، خیابان کاوه با شاخص ۱۸۰ و خیابان میرزا طاهر با شاخص ۱۷۷ ” قرمز” و برای عموم مردم ناسالم است.

همچنین شاخص‌های کیفی هوا در سه ایستگاه بزرگراه خرازی، خیابان رودکی و ورزشگاه میثاق به ترتیب با میانگین ساعتی ۱۴۱، ۱۴۵ و ۱۲۹ وضعیت ” نارنجی” و ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد. شاخص هوا در ایستگاه سنجش منطقه کردآباد هم اکنون با میانگین ۲۲۵ “بنفش” و بسیار ناسالم گزارش می‌شود.

کیفیت هوا در شهر‌های مجاور کلا‌شهر اصفهان از جمله شاهین شهر با میانگین ۱۱۵ و سجزی با میانگین ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در مبارکه با میانگین ۷۰ قابل قبول “سالم” است؛ وضعیت کیفی هوای شهر‌های خمینی شهر، نجف آباد، کاشان و منطقه دولت آباد در دسترس نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد