صفحه اصلی » استان اصفهان » خدمات اجتماعی و کمک‌های مؤمنانه ویژه برنامه دهه فجر/ واقعیت‌های دوران ستم‌شاهی برای مردم بازگو شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان:

خدمات اجتماعی و کمک‌های مؤمنانه ویژه برنامه دهه فجر/ واقعیت‌های دوران ستم‌شاهی برای مردم بازگو شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان: کارشناس سیاسی سفارت آمریکا در نامه به وزارت خارجه کشور خودش می نویسد در ملاقاتی که با شاه داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اینقدر که شاه به فکر منافع آمریکا است به فکر منافع ایران نیست.

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد علی احمدی پیش از ظهر امروز در نشست مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان اصفهان جهت برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه فجر  با بیان اینکه درصدی از مشکلات درون جامعه به خاطر تحریم ها و بخشی به دلیل سوءمدیریت ها است، اظهار کرد: هدف دشمن بزرگ نمایی مشکلات در جامعه و پنهان کردن و کوچک نمایی دستاوردهای انقلاب است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان این مطلب که  چرایی شکل گیری انقلاب اسلامی یکی از وظایف ما در شرایط کنونی است، عنوان کرد: واقعیت های دوران ستم شاهی باید برای مردم بازگو شود؛ وقتی کارشناس سیاسی سفارت آمریکا در نامه به وزارت خارجه کشور خودش می نویسد در ملاقاتی که با شاه داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اینقدر که شاه به فکر منافع آمریکا است به فکر منافع ایران نیست.

وی با بیان اینکه در دوره ستمشاهی فقر و فساد اقتصادی و فرهنگی همه جای کشور را گرفته بود، اذعان کرد: در پیشرفت های انقلاب اسلامی نسبت به قبل باید بیان شود.

احمدی با اشاره به دستاوردهای اقتصادی، سیاسی، علمی و نظامی، گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب محور همه این موارد را بیان می کنند که این انقلاب چرا صورت گرفت، چرا باقی ماند، اهداف این انقلاب چه بود، در چه نقاطی به اهداف خود رسیدیم و در چه نقاطی نرسیدیم و چرا نرسیدیم و افق آینده این انقلاب چه چیزهایی است؟

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در عین حال باید مشکلات خود را ببینیم، خاطرنشان کرد: باید بیان شود که چرا این مشکلات به وجود آمد که علت مشکلات فعلی فاصله گرفتن از شعار ها و آرمانهای انقلاب است و اثبات کنیم.

وی با بیان اینکه کرونا در کنار همه محدودیت ها ظرفیت هایی برای ما داشته است، گفت: با وجود اینکه مراسم 9 دی به صورت مجازی برگزار شد، جمعیت بیشتری نسبت به سال گذشته در این مراسم شرکت کردند.

احمدی با بیان اینکه برنامه های بزرگداشت دهه فجر مردمی است و باید مردمی برگزار شود، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت های مردمی برای خدمات اجتماعی و کمک های مؤمنانه برای اقشار محروم در این دهه فجر استفاده شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان ادامه داد: کمک های مؤمنانه صرفا به تهیه بسته های معیشت محدود نمی شود و دامنه گسترده ای از خدمات اجتماعی را شامل می شودکه همه اقشار در دهه فجر برای این هدف مهم بسیج خواهند شد .

وی با اشاره به ضرورت استفاده از فضای مجازی در برنامه های پیش رو، خاطرنشان کرد: استفاده از فضای مجازی باید تعریف شده و شاخص برای آن در سطح شهر و روستا تهیه شود.

احمدی ادامه داد: در جلسات شورای هماهنگی باید فعالان فضای مجازی حضور داشته باشند و از ظرفیت های این فضا به درستی استفاده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد