صفحه اصلی » ورزشی » هفته ای با بازی های شش امتیازی برای تیم های اصفهانی

هفته ای با بازی های شش امتیازی برای تیم های اصفهانی

لیگ برتر فوتبال  به ایستگاه یازدهم رسد و دو نماینده اصفهان در این هفته دو بازی حساس رو پیش رو خواهند داشت، هر دو بازی نمایندگان اصفهان در روز جمعه برگزار خواهد شد که سپاهان میزبان و ذوب آهن در تهران مهمان خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ لیگ برتر فوتبال  به ایستگاه یازدهم رسد و دو نماینده اصفهان در این هفته دو بازی حساس رو پیش رو خواهند داشت، هر دو بازی نمایندگان اصفهان در روز جمعه برگزار خواهد شد که سپاهان میزبان و ذوب آهن در تهران مهمان خواهد بود.

صنعت نفت ابادان با یازده بازی و 21 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است و از شگفتی های لیگ برتر به حساب می آید، تنها تیمی که در حال حاضر می تواند به این تیم برسد استقلال تهران است که البته یک بازی سخت در مقابل تراکتورسازی خواهد داشت که با مسعود شجاعی روند بهتری پیدا کرده است و خود را در جمع مدعیان  می بیند.

سپاهان اصفهان 16 امتیازی است و در صورت برد می تواند جایگاه خود در سوم جدول را حفظ کند و خود را به صدر جدول نزدیک تر کند اما در صورت اینکه در این بازی سه امتیاز نگیرد جایگاه سوم را از دست خواهد داد چرا که 5 تیم 14 تا 16 امتیازی در جدول قرار دارند که می توانند در پایان این هفته خود را در جایگاه بالاتری ببینند.

البته فراموش نکنیم که گل گهر یک بازی معوق و پرسپولیس نیز دو بازی معوق دارد که ملی توانند این دو تیم نیز خود را به جایگاه های بالاتر برسانند؛ سپاهان با 15 گل بهترین خط حمله خود رابه خود اختصاص داده است و پرسپولیس با 4 گل خورده بهترین خط دفاع را در اختیار دارند.

ذوب آهن که هفت امتیازی است این فرصت را دارد که با کسب سه امتیاز از محدوده سقوط خود را جدا کند که اگر بتواند سه امتیاز کسب کند در بهترین حالت دو رده بالاتر قرار خواهد گرفت، اما این برد می تواند این تیم را به فشردگی امتیازی تیم هایی برساند که با یک برد نیز شاید به نیمه جدول برسد.

دو نماینده اصفهان در این هفته برد لازم هستند و این بردها برای آن ها شش امتیازی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد