صفحه اصلی » اجتماعی » انبار 40 ميلياردي لاستیک های احتکاری لو رفت

انبار 40 ميلياردي لاستیک های احتکاری لو رفت

جانشین فرمانده انتظامي استان از کشف هزار و 711 حلقه لاستيک خودروهای سبک و سنگين خارجي و داخلي احتکار شده در يک انبار به ارزش 40 ميلياردريال خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا هاشمی فر در تشريح جزئيات اين خبر اظهارکرد: ماموران پايگاه اطلاعاتي فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود از احتکار  لاستيک خودروهای خارجی و داخلی در يک انبار  مطلع و  بلافاصله موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

وي افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم در هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن وتجارت از انبار مذکور بازدید کردند که در نتیجه این عملیات یک هزار و 711 حلقه لاستيک  شامل هزار و 300 حلقه لاستیک خودروهای سبک ایرانی و خارجی، 399 حلقه لاستیک خودروی سنگین و 12 حلقه لاستیک تراکتور کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه کارشناسان مربوطه ارزش لاستيک هاي مکشوفه در این عملیات  را 40 ميليارد ريال اعلام کردند  گفت: انبار مذکور با حکم مقام قضائی پلمب و یک نفر نیز دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه احتکار کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم در شرایط اقتصادی حاضر کشور گناهی نابخشودنی و ظلم به مردم است تاکید کرد: پليس قاطعانه با محتکران کالاهای اساسي و مورد نیاز جامعه برخورد می کند و در این خصوص از مردم هم می خواهیم که اطلاعات و گزارش های خود را در خصوص این گونه جرایم از طریق تماس با شماره تلفن 110 در اختیار کارشناسان پلیس قرار دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی و با متخلفان برخورد شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد