صفحه اصلی » ورزشی » اخراج یا حمایت، اولتیماتوم رسانه ای مانند تبری است بر ریشه موفقیت تیم/ آقای محمدی شما هم جوابگو باش!

اخراج یا حمایت، اولتیماتوم رسانه ای مانند تبری است بر ریشه موفقیت تیم/ آقای محمدی شما هم جوابگو باش!

آنچه امروز باشگاه ذوب آهن به آن نیاز دارد یا یک تغییر فوری در نیمکت این تیم است که خیلی زود رضایی جای خود را به یک مربی دیگری دهد تا به این تیم یک شوک وارد و همچنین این تیم از حاشیه های ایجاد شده خارج شود، البته باید توجه داشت برکناری رضایی و بعد از آن ستاریوهای انتخاب مربی که در ذوب باب شده زهر مهلک تری برای این تیم خواهد بود؛ از این روست که باید رضایی اگر قرار است برکنار شود باید فوراً یک مربی تراز اول جایگزین وی شود تا شرایط بتواند برای این تیم تغییر کند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

صاحب نیوز؛ جمشید حسینی جزه/ بعد از اولتیماتوم هیات مدیره باشگاه ذوب آهن به مربی این تیم که باید از 5 بازی 11 امتیاز بگیرد، در حالی که این کار و حداقل رسانه ای کردن آن به نظر با توجه به شرایط ذوب آهن منطقی به نظر نمی رسید و می تواند بار مضاعفی را برای تیم ایجاد کند، همین گونه نیز شد و ذوب آهن در اولین بازی بعد از اولتیماتوم شکست خورد.

حال ذوب آهن در چهار بازی دیگر فقط می تواند یک امتیاز از دست بدهد که شاید کل فرایند را می توان یک طنز تلخ در باشگاه ذوب آهن خواند که متاسفانه این قبیل اتفاقات در این باشگاه تمامی نیز ندارد.

هیات مدیره باشگاه در شرایطی که از حضور رسول کربکندی بهره می برد و یک فوتبال بلد و آشنا به پیج و خم فوتبال است، در حالی که انتظار می رفت کمی پخته تر عمل کند و حداقل اولتیماتوم را رسانه ای نکند اما اینگونه نشد؛ البته در مقابل رحمان رضایی نیز که از چند هفته قبل در فوتبال اصفهان دری تازه و کاملاً غیر حرفه ای را باز کرده  و انتقاداتی را نسبت به مدیریت باشگاه بیان کرده بود، قبل از بازی در مقابل سایپا نیز به این انتقادات ادامه داد والبته به اولتیماتوم بیان شده هم واکنش نشان داد، که البته واکنش رضایی در باشگاه های منضبط اصفهانی کاملاً محکوم است.

ذوب آهن که از فصل نوزدهم دچار افت شد، در حالی که انتظار می رفت در فصل بیستم بتواند آنچه در فصل نوزدهم اتفاق افتاد را به فراموشی بسپارد اما تمام اتفاقات دست به دست هم داد تا حال حتی ذوب آهن شرایط بدتری از فصل گذشته نیزداشته باشد.

سبزپوشان بعد از یازده هفته هنوز رنگ برد را ندیده اند و در رده پانزدهم جدول قرار گرفته و متاسفانه تیم های دیگر در حال فاصله گرفتن از این تیم هستند که یک زنگ خطر جدی برای این تیم به حساب می آید، نساجی در جدول 9 امتیازی است و بقیه تیم ها 12 امتیازی هستند که این فاصله 5 امتیازی در انتهای جدول اگر کم نشود کار برای سبزپوشان سخت خواهد شد.

از نکات بد برای سبزپوشان این است که ماشین سازی که بدون برد با 4 امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار گرفته است نیز می تواند با یک برد به ذوب آهن برسد که معادلات در انتهای جدول پیچیده تر خواهد شد و جنگ انگیزه ها می تواند هر معادلات تحلیلی و تکنیکالی را از بین ببرد.

ذوب آهن اصفهان که یکی از شناخته ترین تیم های ایرانی در آسیا است و عناوین مختلفی را کسب کرده در کمال ناباوری امروز اهداف گذشته را از دست داده است و فرار از انتهای جدول هدفی سخت برای این تیم شده است؛ بدون شک در اتفاقاتی که افتاده  بازیکنان و کادر فعلی ذوب آهن نقش دارند و باید جوابگوی این روزهای ذوب آهن باشند.

اما حال و روز ذوب آهن به امروز خلاصه نمی شود و فصل گذشته نیز سبزپوشان با این مشکلات رو به رو بودند، علیرضا منصوریان، لوکا بوناچیچ و … همگی در این نتایج نقش دارند، اما وجه مشترکی بین این دو فصل و چند مربی که در این تیم کار کرده اند وجود دارد که شاید درصد بیشتری از ناکامی ها به او برگردد، محمدی که در شروع فصل گذشته مدیریت این باشگاه را قبول کرد مرد شماره یک این باشگاه است که متاسفانه در زمان مدیریت این فرد تیم فوتبال این باشگاه حال و روز خوبی را تجربه نکرده است.

از این جهت است که محمدی نیز باید به سهم خود این اتفاقات و ناکامی ها را بپذیرد و حتماً  رویکرد متفاوتی را اتخاذ کند و با مشاوره بیشتر به این روزهای تلخ پایان دهد؛ تلخی که اگر این وضعیت ادامه پیدا کند در پایان لیگ بیستم تلخ تر نیز خواهد شد و اصفهان یکی از نمایده های خود را در لیگ برتر از دست خواهد داد.

آنچه امروز باشگاه ذوب آهن به آن نیاز دارد یا یک تغییر فوری در نیمکت این تیم است که خیلی زود رضایی جای خود را به یک مربی دیگری دهد تا به این تیم یک شوک وارد و همچنین این تیم از حاشیه های ایجاد شده خارج شود، البته باید توجه داشت برکناری رضایی و بعد از آن ستاریوهای انتخاب مربی که در ذوب باب شده زهر مهلک تری برای این تیم خواهد بود؛ از این روست که باید رضایی اگر قرار است برکنار شود باید فوراً یک مربی تراز اول جایگزین وی شود تا شرایط بتواند برای این تیم تغییر کند.

همچنین باشگاه می تواند اولتیماتوم ها را به جلسات محرمانه خود ببرد و  حمایت قاطعی از این مربی حداقل تا نیم فصل داشته باشد تا این تیم از زیر فشار کمی خارج شود، به نظر می رسد باشگاه ذوب آهن باید یک نقطه برای پایان اتفاقات عجیب و غریب این باشگاه بگذارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد