صفحه اصلی » ورزشی » قرادادهای بانوان نسبت به آقایان در هندبال فاجعه است/ هیچ فرصتی از بانوان اصفهان در هیات گرفته نشد

قرادادهای بانوان نسبت به آقایان در هندبال فاجعه است/ هیچ فرصتی از بانوان اصفهان در هیات گرفته نشد

نائب رئیس هیئت هندبال اصفهان در مورد تفاوت قراردادهای ورزشکاران آقا و خانم گفت: البته این اتفاق را در کشورهای دیگر نیز می توان دید با این تفاوت که اختلاف ها به اندازه کشور ما نیست؛ برای بانوان تفاوتی در اعزام ها نسبت به آقایان نداشته ایم اما در قراردادها چیزی شبیه به فاجعه است و بین قراردادهای اقایان و بانوان فاصله بسیار است.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۵ - شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ اعظم قینانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بخش بانوان هیات هندبال پنج سال است فعالیت داشته و سعی کردیم تمام توان خود را در این زمینه به کار گیریم.

نائب رئیس هیئت هند بال اصفهان در مورد تفاوت قراردادهای ورزشکاران آقا و خانم تصریح کرد: البته این اتفاق را در کشورهای دیگر نیز می توان دید با این تفاوت که اختلاف ها به اندازه کشور ما نیست؛ برای بانوان تفاوتی در اعزام ها نسبت به آقایان نداشته ایم اما در قراردادها چیزی شبیه به فاجعه است و بین قراردادهای اقایان و بانوان فاصله بسیار است.

وی با اشاره به نقش بانوان در ایجاد جامعه سالم ادامه داد: بیشترین همت باشگاه ها باید این باشد که به سمت اخلاق مداری و جامعه سالم فعالیت کنند؛ در کشورمان باشگاه اختصاصی به معنای واقعی در هندبال نداریم اما فقط در اصفهان است  که به صورت تخصصی در این رشته و برای بانوان  کار می شود.

قینانی در ادامه عنوان کرد: در هندبال هیچ فرصتی از بانوان اصفهان در هیات گرفته نشد و در بخش بانوان نیز گاها بیشتر حمایت شده  و این جای خوشحالی است.

نائب رئیس هیئت هند بال اصفهان گفت: امسال کمی قراردادها بهتر شده است و امیدواریم این روند نیز ادامه داشته باشد و بر اساس شرایط تورمی افزایش پیدا کند.

وی گفت: در ایام کرونایی تعطیلات را تعطیل نکرده  و تمرینات را  در فضای باز ادامه دادیم و در سه رده تمرینات انجام شد، از این روست که در ورزش در خانه هیات در راس فدراسیون است.

نائب رئیس هیئت هند بال اصفهان بیان کرد: سه  کلاس اموزشی امسال برگزار شد و نوید این را می دهد که هیات هندبال در هر شرایطی بتواتد برنامه ها را پیش ببرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد