صفحه اصلی » ورزشی » بیانیه عجیب که از اساس کذب درآمد/ کانون مربیان اصفهان از کربکندی برای انجام وظیفه سخنگویی حمایت کرده است

بیانیه عجیب که از اساس کذب درآمد/ کانون مربیان اصفهان از کربکندی برای انجام وظیفه سخنگویی حمایت کرده است

صبح امروز بیانیه ای عحیب و غریب  در فضای مجازی از سمت کانون مربیان اصفهان منتشر شد که خواهان برکناری رحمان رضایی بود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

به گزارش صاحب نیوز، صبح امروز بیانیه ای عجیب و غریب  در فضای مجازی از سمت کانون مربیان اصفهان منتشر شد که خواهان برکناری رحمان رضایی بود، متن این بیانیه به این صورت است: «در فصل جاری شاهد آن بودیم که تیم ذوب آهن نتایج بسیار ضعیفی می گیرد و با صبوری آن را تحمل نمودیم. اصفهان به مربی جوان و تازه کار ذوب آهن علیرغم نتایج بسیار ضعیف ۱۱ هفته فرصت داد تا تیم را به شرایط بهتری برساند.

در هفته گذشته، هیات مدیره باشگاه ضرب العجلی را برای سرمربی محترم تیم تعیین نمود که با شکست در برابر سایپا مشخص می شود ایشان در وضعیتی نیست که بتواند آن را محقق کند. با رویه ناصوابی که در این تیم وجود دارد و حرمت پیشکسوت ها هم در آن مراعات نمی شود، کانون مربیان فوتبال اصفهان اصرار دارد تا هر چه سریع تر عذر سرمربی تیم خواسته شود تا حداقل شان و حرمت هیات مدیره باشگاه حفظ گردد. کانون مربیان فوتبال استان اصفهان»

حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تکذیب این بیانیه  اظهار کرد: مسئولیت کانون مربیان اصفهان به عهده من است و من از کتاب علامه دهخدا معنی کلمه سخنگو را مشاهده که به معنای سخنگو، گوینده و متکلم است.

مربی فوتبال اصفهان تصریح کرد: سخنگو باشگاه ذوب آهن یعنی گوینده این باشگاه است و سخنگو این باشگاه باید آن چیزی که باشگاه اطلاع می دهد را  بیان کند و همه چیز را باشگاه تعیین می کند؛ کانون مربیان اصفهان بدون اینکه اصلاً در نظر بگیرد که این کار درست بوده یا خیر از رسول کربکندی که به عنوان سخنگو فعالیت داشته، دفاع کرده است.

مدیر کانون مربیان اصفهان افزود: یکی از کارهای خوب باشگاه ذوب آهن انتخاب سخنگو است که در بسیاری از باشگاه های بزرگ نیز این رویه وجود دارد و کربکندی وظیفه خود را انجام داده و اینکه حال آیا این بیانیه درست بوده است یا خیر که به عهده ایشان نیست و کانون مربیان از اینکه رسول کربکندی وظیفه خود را انجام داده است، حمایت کرده است.

وی افزود: «بیانیه ای که در فضای مجازی منتشر شده را حسن شفیعی از خود نوشته و کاری به کانون مربیان اصفهان ندارد.»

گقتنی است بیانیه کانون مربیان به شرح ذیل است: «اگربه لغات نامه علامه دهخدا مراجعه کنیم درباره معنی سخنگو چنین آورده است،
سخنگو = ناطق ، گوینده، متکلم ، پس نتیجه می گیریم سخنگوی باشگاه ذوب آهن یعنی گوینده باشگاه ذوب آهن، بنابراین آقای رسول کربکندی برحسب وظیفه خودکه سخنگوی باشگاه ذوب آهن می باشد آنچه باشگاه باومحول کرده است انجام داده وهیچگونه قصوری از ایشان سرنزده است ،
ما مربیان فوتبال اصفهان حمایت همه جانبه خود را از آقای رسول کربکندی که ازاسطوره های فوتبال اصفهان است اعلام می داریم،
کانون مربیان فوتبال استان اصفهان»

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد