صفحه اصلی » اجتماعی » پیش بینی افزایش ابر و وزش باد/ فرودگاه شهید بهشتی سردترین نقطه استان

پیش بینی افزایش ابر و وزش باد/ فرودگاه شهید بهشتی سردترین نقطه استان

کارشناس پیش‌ بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه ‌های هواشناسی بیانگر پایداری نسبی تا اواسط روز چهارشنبه در سطح استان خواهد بود که بر این اساس امروز در اکثر مناطق استان وضعیت جوی کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود، فردا و پس فردا آسمان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۱ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

ابراهیم هنرمند در گفت ‌و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص پیش بینی آب و هوای اصفهان اظهار کرد: نقشه ‌های هواشناسی بیانگر پایداری نسبی تا اواسط روز چهارشنبه در سطح استان خواهد بود که بر این اساس امروز در اکثر مناطق استان وضعیت جوی کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود، فردا و پس فردا آسمان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

کارشناس پیش‌ بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از اواخر وقت چهارشنبه تا پنجشنبه با گذر موج ناپایدار، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و بارش هایی به ویژه در مناطق غربی و جنوبی انتظار می رود.

وی افزود: دمای هوا در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا دو درجه در مناطق غرب تا پنج درجه کاهش خواهد داشت.

هنرمند با توضیح اینکه کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات 16 درجه سانتیگراد و سردترین ساعات به سه درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد، خاطر نشان کرد: گرم ترین نقاط استان چوپانان و خوربیابانک با 20 درجه سانتی گراد و سرترین نقطه استان فرودگاه شهید بهشتی با هشت درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد