صفحه اصلی » اقتصادی » آغاز پالایش اطلاعات متقاضیان مرحله سوم مسکن ملی در اصفهان

آغاز پالایش اطلاعات متقاضیان مرحله سوم مسکن ملی در اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: همزمان با آغاز پالایش اطلاعات متقاضیان مرحله سوم مسکن ملی، این افراد می‌توانند با مراجعه به بخش «مشاهده و پیگیری درخواست» در سامانه طرح اقدام ملی ثبت نام خود را پیگیری کنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا قاری‌قرآن اظهار کرد: سومین مرحله از ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن به مدت هفت روز برای استان اصفهان همزمان با سایر استان‌های کشور انجام پذیرفت و از روز جمعه ۲۶ دیماه ۹۹ پالایش اطلاعات متقاضیان آغاز شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: در استان اصفهان ثبت نام متقاضیان در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصاشده برای ۱۶ شهر استان شامل آران و بیدگل، نجف‌آباد، نطنز، طرق‌رود، چرمهین، باغشاد، زاینده‌رود، دامنه، بوئین و میاندشت، جوشقان قالی، کامو و چوگان، مشکات، ونک، بیده، باغبهادران و جوزدان انجام شد.

وی گفت: بررسی عدم دریافت زمین، مسکن و تسهیلات یارانه‌ای ثبت نام کنندگان از طریق سامانه فرم «ج» وزارت راه و شهرسازی انجام می‌شود و سابقه مالکیت از طریق سیستم ثبت اسناد و سامانه تسهیلات شبکه بانکی بررسی خواهد شد.

قاری‌قرآن تاکید کرد: ثبت‌نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به معنای تایید شرایط متقاضیان و تعهد ارائه واحد مسکونی به آنان نیست و با توجه به محدودیت تامین اراضی پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصا شده از بین متقاضیان تاییدشده انتخاب خواهند شد. لذا هر زمان که واجد شرایط نبودن متقاضی محرز گردد، از این طرح حذف می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در مرحله سوم اقدام به ثبت نام کردند می‌توانند با مراجعه به بخش «مشاهده و پیگیری درخواست» در سامانه طرح اقدام ملی به آدرس tem.mrud.ir وضعیت ثبت نام خود را پیگیری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد