صفحه اصلی » ورزشی » استان اصفهان قطب تنیس کشور است/ تا پایان سال حداقل دو مسابقه فیوچرز باید در استان برگزار شود

رئیس فدراسیون تنیس ایران:

استان اصفهان قطب تنیس کشور است/ تا پایان سال حداقل دو مسابقه فیوچرز باید در استان برگزار شود

رئیس فدراسیون تنیس ایران گفت: استان اصفهان دارای صنایع قدرتمندی می باشد که هیات تنیس باید از این پتانسیل بهره کافی را ببرد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ مجمع سالیانه هیات تنیس استان اصفهان با حضور سید محمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران و دیگر اعضاء به میزبانی هتل کوثر اصفهان برگزار شد.

داود عزیزی در این نشست اظهارکرد: سید محمد طباطبایی مدیر کل با دانشی است که صحبت های بسیار خوبی در راستای بحث توسعه رشته تنیس انجام داد که در این بین بحث، تشکیل شورای راهبردی را مطرح کرد که این نکته بسیار خوبی محسوب می شود که اگر در هیات ها تشکیل شورای راهبردی را شاهد باشیم نتایج خوبی را در بر خواهد داشت.

رئیس فدراسیون تنیس ایران با بیان اینکه در تنیس نباید کسی حذف شود، افزود: همه باید با همفکری و هم افزایی در راستای توسعه رشته تنیس کوشا باشند و صحبت های مخالف و موافق شنیده شود و برای توسعه این رشته به کار برد، مجامع استانی باید تقویت شوند و نباید نگاه سمبلیک به آنها داشته باشیم.

وی با بیان اینکه استان اصفهان دارای صنایع قدرتمندی است، بیان کرد: با وجود صنایع قدرتمندی همچون مجتمع فولاد مبارکه و شرکت ذوب آهن، استان اصفهان به راحتی می توان میزبانی مسابقات فیوچرز را داشته باشد، در این بین اعضای مجمع هیات تنیس استان اصفهان و هیئت رئیسه آن می توانند با ارتباط با مسئولین این مجموعه ها در راستای میزبانی مسابقات فیوچرز کوشا باشند. همچنین استان اصفهان نماینگان مجلس خیلی قوی و کاربلدی در سطح کشور دارد که باید از ظرفیت وجود این نمایندگان در راستای توسعه ورزش تنیس بهره برد.

داود عزیزی گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان می خواهم هیات تنیس استان اصفهان را از طریق ماده ۸۸ (اجاره اماکن ورزشی) و مکاتبه با وزارت صاحب زمین کند تا بتواند بحث های مختلف مثل همگانی، تمرینات تیم های استان، استعدادپروری، نخبه پروری و … خود را انجام دهد. فدراسیون نیز در این زمینه در کنار اداره کل ورزش و جوانان است.

رئیس فدراسیون تنیس ایران در پایان تاکید کرد: استان اصفهان قطب تنیس کشور می باشد، از فرهاد رحیمی رئیس هیات تنیس استان اصفهان می خواهم که در پایان سال حداقل دو مسابقه فیوچرز برگزار کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد