صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از کارکنان نیروی هوایی ارتش بزرگ ترین افتخار این نیرو است

نماینده مجلس خبرگان رهبری:

رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از کارکنان نیروی هوایی ارتش بزرگ ترین افتخار این نیرو است

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در آیه 72 سوره توبه می فرماید خشنودی خداوند بالاتر از تمام نعمت های بهشتی است وگرنه ممکن است بهشتیان از سایر نعمت های بهشتی دل زده شوند. در این زمان نیز رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از شما کارکنان نیروی هوایی ارتش بزرگترین افتخار است چون ایشان جانشین برحق امام عصر (عج) هستند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛  آیت اله مهدوی با حضور در پایگاه هوایی شهید بابای اصفهان با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) با بیان اینکه بلاهایی که به ما می رسد گاهی مصلحت آن را نمی دانیم اما باید به خداوند اعتماد داشته باشیم و بدانیم که خداوند حکیم است و این درجه از درجات بالای انسانیت است گفت: امام علی (ع) فرمودند، که شیعیان ما از ما صبورتر هستند چون ما مصلحت بلا را می دانیم و صبر می کنیم اما شیعیان ما مصلحت بلا را نمی دانند و صبر می کنند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری افزود: آنکه نمی داند و در برابر خداوند تسلیم است صبرش بیشتر است. به شرط اینکه بتوانیم در برابر مصیبت ها صبر کنیم که غالبا نمی توانیم، بر خلاف ائمه (ع) که مصیبت هایی که به آنها می رسید بسیار از مصیبت های وارده بر ما بیشتر بود. بنابراین اعمالی که در دین بر ما واجب شده است در جهت تسلیم بودن در برابر خداوند است که گاهی مصلحت های آن را می دانیم مانند روزه و گاهی نمی دانیم مثلا بلند خواندن نماز صبح و همه ی اینها تمرین هایی است برای تسلیم بودن در برابر خداوند است.

آیت الله مهدوی اظهار کرد: امتحان اصلی همین جاست در مواقع نعمت شکر می کنیم ولی در برابر بلا باید امتحان شویم که آیا باز هم شکر گزار هستیم یا نه و انسان هایی هستند که آنقدر مقام انسانیت آنها بالا رفته که در مواقع بلا و صبر باز هم شکرگزاری می کنند مانند امام (ره ) که در مصیبت از دست دادن فرزند خود فرمودند این از الطاف خفیه الهی است .

نماینده مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: خشنودی خداوند از اهل بهشت از تمام نعمت های بهشتی بالاتر است که این رضوان نام دارد همانگونه که خداوند در آیه 72 سوره توبه می فرماید خشنودی خداوند بالاتر از تمام نعمت های بهشتی است وگرنه ممکن است بهشتیان از سایر نعمت های بهشتی دل زده شوند. در این زمان نیز رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از شما کارکنان نیروی هوایی ارتش بزرگترین افتخار است چون ایشان جانشین برحق امام عصر (عج) هستند.

وی تصریح کرد: کسانی که از بزرگترین سرمایه ی خود که جانشان است می گذرند دنبال رضای الهی هستند و این انسان ها شهید نام دارند که در قبال جانشان هیچ مزد و پاداشی نمی خواهند اما خداوند بزرگترین پاداش را به او می دهد .

آیت الله مهدوی گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) با وصیتی که کردند روح ما را زنده کردند که نمی خواهم قبر من معلوم باشد و جهان اسلام با این وصیت بیدار شد تا معلوم شود در صدر اسلام چه خبر بوده است و چه انحرافاتی در آن زمان به وجود آمد زیرا که خداوند در آیه 55 سوره مائده و 52 سوره نساء ولی امر مسلمین  را مشخص کرده است .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد