صفحه اصلی » سیاسی » دهه فجر فرصت خوبی برای ارائه خدمات نظام به مردم است

امام جمعه دولت آباد:

دهه فجر فرصت خوبی برای ارائه خدمات نظام به مردم است

امام جمعه دولت آباد با بیان اینکه دهه فجر یک فرصت بسیار خوبی برای ارائه خدمات این نظام مقدس به مردم است، اظهار کرد: ما اکنون بر اثر سوء مدیریت داخلی، مشکلات اقتصادی داریم؛ دشمن هم از این فرصت کمال استفاده را کرده و سیاه نمایی می کند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید حسین محمود آبادی  در جلسه ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان برخوار با بیان اینکه دهه فجر یک فرصت بسیار خوبی است برای ارائه کارنامه و خدمات این نظام مقدس به مملکت و مردم، اظهار کرد: ما اکنون متأسفانه بر اثر سوء مدیریت داخلی، مشکلات اقتصادی را داریم؛ دشمن هم از این فرصت کمال استفاده را کرده و سیاه نمایی می کند و ارزش ها را ضد ارزش و ضد ارزش ها را ارزش جلوه می دهند؛ شهید را جلاد و جلاد را شهید جلوه می دهند.

امام جمعه دولت آباد تاکید کرد: ما باید نسل جوان را بیدار کنیم که در گذشته چه بودیم و اکنون چه هستیم؛ این خیلی مهم است.

حجت الاسلام محمود آبادی ادامه داد: یک زمانی اول شخص و شاه این مملکت، تابع محض خارجی‌ها بود اما اکنون ما از آن وضعیت ذلت باری که داشتیم، به جایی رسیده‌ایم که تحریم های شدید هم نتوانسته این نظام را از پا دربیاورد.

امام جمعه دولت آباد تصریح کرد: وظیفه شرعی، انسانی و ملی همه ماست که دغدغه داشته باشیم و نگذاریم که آن سایه سیاه نمایی هایی که از طریق رسانه‌ها معاند و دشمنان ایران می‌شود، ذهن مردم را دگرگون کند.

وی در پایان با انتقاد به این که برخی ادارات در سال‌های گذشته هیچ‌گونه تزئیناتی برای دهه فجر در اداره خود نصب نمی‌کردند، عنوان کرد: این ضعف و کم کاری است که سیاه نمایی دشمن اثر می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد