صفحه اصلی » ورزشی » بازی مرگ و زندگی برای رحمان رضایی/ ذوب آهن بدنبال شکستن طلسم

بازی مرگ و زندگی برای رحمان رضایی/ ذوب آهن بدنبال شکستن طلسم

در ادامه بازی های لیگ برتر ذوب آهن اصفهان در هفته دوازدهم در مقابل نفت مسجد سلیمان قرار خواهد گرفت؛ این بازی در ساعت 15 امروز برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر ذوب آهن اصفهان در هفته دوازدهم در مقابل نفت مسجد سلیمان قرار خواهد گرفت؛ این بازی در ساعت 15 امروز برگزار خواهد شد.

نفت مسجد سلیمان 15 امتیازی  و در نیمه بالایی جدول قرار گرفته است اما ذوب آهن وضعیت خوبی نداشته و روزهای پرحاشیه ای را سپری می کند که در راس آن اولتیماتوم به رحمان رضایی قرار دارد.

سبزپوشان که هنوز بعد از یازده هفته بردی نداشته اند به شدت دنبال اولین برد خود هستند، اتفاقی که می تواند مسکنی برای اردوی سبزپوشان باشد اما شاید در غیر اینصورت با الولتیماتوم یا بدون التیماتوم کادر سبزپوشان تغییراتی داشته باشد.

هر چند که ذوب آهن با انواع مشکلات رو به رو بوده و در کنار آن  بازی نسبتاً خوبی را ارائه داده است، اما اصلاً جایگاه قابل قبولی نداشته و برای هوادارن این تیم این قضیه پذیرفته نیست.

 *ذوب‌آهن از لحاظ فنی مشکلی ندارد/ بازیکنان باید احساس مسئولیت بیشتری کنند

رحمان رضایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: تیم نفت مسجد سلیمان تیم جوان و یکدستی است. میزان دوندگی این تیم بالاست و خوب پرس می‌کنند. بازی واقعا سختی مقابل این جوانان جویای نام داریم و نتایج نشان داده است که کار تیم را به خوبی انجام می‌دهند.

وی گفت: ما در این سه چهار روز که فرصت داشتیم خوب تمرین کردیم. بازیکنان پس از آن حواشی که در هفته قبل بوده است آرامش بیشتری دارند و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و نتیجه خوبی هم به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بیان کرد: تیم‌ مشکلات زیادی دارد. کسی نسبت به مشکلات و حواشی که وجود دارد اطلاعی ندارد. تیم باید ترمیم شود و در برخی از پست‌ها ما بازیکن جایگزین نداریم و نیاز به یکسری بازیکنان باتجربه و خوب داریم که بتوانیم این نقاط را ترمیم کنیم. حداقل به سه الی چهار بازیکن در پست‌های مختلف احتیاج داریم که بتوانیم سریع تیم را بازسازی و یکسری از نقاط ضعف تیم را ترمیم کنیم.

رضایی در جواب سوالی پیرامون حاشیه‌های تیم ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ما به بحث‌های حاشیه‌ای نمی‌پردازیم و روی کار خودمان و تیم تمرکز می‌کنیم و امیدوارم بتوانم در فرصتی مناسب جوابی برای این سوال داشته باشم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اولتیماتوم باشگاه ذوب‌آهن و اینکه فارغ از اشتباهات داوری در بازی‌های پیش رو، آیا تیم  تحت هدایت شما می‌تواند نتایج لازم را کسب کند، تصریح کرد: ما از لحاظ فنی مشکلی نداریم. صحبت و ادعایی که من دارم در حد حرف نیست و تجربه و بازی‌ها ثابت کرده است.  تیم ما به لحاظ فنی هیچ چیزی کم ندارد و همین تیم جوابگو است که نتایج خوبی بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: باید آرامش را به تیم برگردانیم و بازیکنان را از لحاظ روحی آماده کنیم و روحیه‌ای که سراغ دارم را به تک تک بازیکنان برگردانم.

رضایی گفت: مصدومیت جزئی داشتیم و در پست‌هایی که نفر دوم و یا جایگزین خوب نداشتیم به تیم  ضربه زد؛ امیدوارم این مسئله سریع حل شود و مصدومان ما برگردند که بتوانیم آن نتایج خوب را با همین تیم بگیریم.

وی درباره ضعف خط دفاعی تیمش بیان کرد: خوشبختانه پرسی که در جریان بازی انجام می‌دهیم خوب است. توپ ربایی که در هر بازی داریم خیلی خوب است. ما تیم جوانی داریم که در پرس‌ها خوب عمل می‌کنیم اما در شروع‌ مجدد از کناره‌ها آن تمرکز لازم را نداریم. در چند بازی روی این مسئله گل دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان باید احساس مسئولیت‌ها بیشتری کنند. این دو سه روز روی این مسائل خیلی خوب کار کرده‌ایم. امیدوارم این نقطه ضعف را حل کنیم تا در ارسال از جناحین آسیب‌پذیر نباشیم.

*ذوب‌آهن از کیفیت‌ بالایی برخوردار است/شرایط جدول ما را فریب نمی‌دهد

مجید محافظت‌کار، مربی تیم فوتبال نفت‌ مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ذوب‌آهن تیمی بسیار خوب و از کیفیت بالایی برخوردار است. شرایط جدول در حال حاضر ما را فریب نمی‌دهد و آنها در خیلی از بازی‌ها بدشانسی آوردند.

وی در مورد شرایط تیم نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که سرمربی تیم طی هفته جاری داشت تمرینات خیلی خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم. آماده‌ایم فردا با تمرکز خوبی که بازیکنان دارند بازی قابل قبولی را رقم بزنند. بازی فردا از حیث اینکه بازیکنان ما تمرکز لازم را روی مسابقه داشته باشند از اهمیت بالایی برخوردار است.

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به تغییرات مدیریتی آیا این تیم در وضعیت بهتری از لحاظ مالی و امکاناتی قرار گرفته است یا خیر، بیان کرد: من در مورد سوالات فنی در خدمتتان است اما مسائل مدیریتی در حوزه اختیارات من نیست.

محافظت‌کار درباره انگیزه نفت مسجد سلیمان نسبت به بازی‌های قبل با توجه به روند موفقیت‌‌شان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایطی که توسط سرمربی در تیم حکفرما است؛ بازیکنان‌ ما همیشه تحت هر شرایطی انگیزه دارند و به چیزی جز فوتبال فکر نمی‌کنند.

وی در پایان گفت:  خدا را شکر مصدوم و محرومی برای بازی فردا نداریم.  بازیکنان ما آماده هستند و امیدوارم فردا همه شاهد یک بازی خیلی خوب باشیم.

شاگردان رضایی امیدوارند در این بازی بتوانند سه امتیاز کسب کنند و طلسم خود را شکسته و جایگاه خود را بهتر کنند.

ترکیب احتمالی ذوب‌‌آهن اصفهان:

یوسف بهزادی، سیدعبدالله حسینی، وحید محمدزاده، فرشاد محمدی‌مهر، مسعود ابراهیم‌زاده، محمد سلطانی‌مهر، قاسم حدادی‌فر، عرفان پورافراز، میلاد جهانی، دارکو بیدوف و ایوان مارکوویچ.

سرمربی: رحمان رضایی

ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان:

فرهاد مجد کرمانشاهی، بهروز نوروزی‌فرد، مصطفی نائیج‌پور، مجتبی مقتدایی، محمدمهدی احمدی، میثم تهی‌دست، سجاد جعفری، نیما انتظاری، محمدمهدی محبی، عباس بوعذار و ساسان حسینی.

سرمربی: سیدمجتبی حسینی

برنامه سایر بازی‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

چهارشنبه اول بهمن ماه

شهرخودرو – نساجی مازندران

پیکان – مس رفسنجان

شنبه 4 بهمن ماه

گل‌گهر سیرجان – تراکتور

استقلال – سایپا

دوشنبه 6 بهمن ماه

آلومینیوم اراک – پرسپولیس

ماشین‌سازی تبریز – فولاد

صنعت نفت آبادان – سپاهان اصفهان

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد