صفحه اصلی » اجتماعی » اگر واکسن ایرانی بیاید، اولین کسی که در استان این واکسن را استفاده می کند بنده هستم

استاندار اصفهان:

اگر واکسن ایرانی بیاید، اولین کسی که در استان این واکسن را استفاده می کند بنده هستم

استاندار اصفهان گفت: این روزها برخی مباحث و مسائل بی جایی را مطرح می کنند و در این شرایط اگر واکسن ایرانی بیاید، اولین کسی که در استان این واکسن را استفاده می کند بنده هستم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی شامگاه  سه شنبه در نشست هماهنگی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه دهه فجر فرصت خوبی است که دیدگاه ها و مسائل انقلاب و شادی و شور قلبی خود به انقلاب اسلامی را نشان دهیم، اظهار کرد: این فرصت بسیار با ارزش است و ما باید از این فرصتی که بسیاری آرزوی آن را دارند، استفاده کنیم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه دستاوردها را ابتدا باید برای خود و سپس برای عموم مردم و نسل جوان بیان کنیم، تصریح کرد: یکی از مباحثی که می توان با آن انقلاب اسلامی را نشان داد، مقایسه انقلاب اسلامی با پیش از انقلاب است که باید از این فرصت برای بیان آن ها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه امسال هنوز با ویروس کرونا دست و پنجه دست نرم می کنیم، خاطرنشان کرد: اگرچه امروز وضعیت استان به دلیل همراهی و همکاری مردم اصفهان و هماهنگی دستگاه های مختلف بسیار بهتر است، اما همچنان درگیر این بیماری هستیم.

رضایی با بیان اینکه تمهیدات زندگی با کرونا یکی از مسائلی است که باید با آن کنار بیاییم، گفت: این روزها برخی مباحث و مسائل بی جایی را مطرح می کنند و در این شرایط اگر در این شرایط اگر واکسن ایرانی بیاید، اولین کسی که در استان این واکسن را استفاده می کند بنده هستم و واکسن باید به هر نحوی چه ایرانی و چه خارجی به جز دو واکسن انگلیسی و آمریکایی تزریق بشود.

مقام ارشد دولت در اصفهان ادامه داد: باید بدانیم در این شرایط بهترین چیزی که ما را محفوظ نگه می دارد، استفاده از ماسک و رعایت پروتکل ها هست و آمارهای کشورهایی مانند آمریکا و آلمان که خود واکسن دارند با آمارهای بالای ابتلا و کشته مواجه هستند.

وی ادامه داد: آنچه که در ستاد کرونا تصویب شد اگر تا 22 بهمن شرایط به صورت همین صورت فعلی باشد، برگزاری مراسم به صورت یک سخنرانی ملی و یک سخنرانی در مراکز استان ها و پخش در صداوسیمای مراکز استان ها بدون حضور مردم است و آن چه مهم است نوآوری و خلاقیت در نشان دادن عشق و علاقه خود به انقلاب اسلامی است.

رضایی ادامه داد: همه دستگاه ها و مدیران محترم در بخش های مختلف تمام توان خود را بر خلاقیت و نوآوری و نشان دادن پیروزی انقلاب اسلامی قرار دهیم و نشان دادن دستاوردها و پیشرفت های انقلاب را در دستور کار قرار دهیم.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم تمام اقدامات انجام شده در جمهوری اسلامی را با سیاهچاله های دوران طاغوت مقایسه کنیم، متوجه حجم زیاد دستاوردها می شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد