صفحه اصلی » ورزشی » ایستگاه دوازدهم: سپاهان به دنبال امتیاز از آبادان/ جدال سخت طلایی پوشان لیگ

ایستگاه دوازدهم: سپاهان به دنبال امتیاز از آبادان/ جدال سخت طلایی پوشان لیگ

در ادامه بازی های لیگ بر تر و در هفته دوازدهم سپاهان اصفهان در مقابل صنعت نفت آبادان قرار خواهد گرفت؛ این بازی ساعت 16 روز دوشنبه ششم بهمن ماه بر گزار خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ بر تر و در هفته دوازدهم سپاهان اصفهان در مقابل صنعت نفت آبادان قرار خواهد گرفت؛ این بازی ساعت 16 روز دوشنبه ششم بهمن ماه بر گزار خواهد شد.

سپاهان در جدول لیگ با 19 امتیاز در رده سوم قرار دارد و صنعت نفت نیز که از شگفتی های این نیم فصل به حساب می آید با 21 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد؛ این بازی یکی از حساس ترین بازی های لیگ در این هفته و حتی در نیم فصل به حساب می اید.

سپاهان می تواند با این پیروزی این تیم خوب آبادانی را پشت سرگذاشته و به رده دوم جدول و در یک قدمی استقلال برسد و صنعت نفت نیز  در صورت پیروزی با استقلال کورس تنه به تنه خواهد داشت؛ استقلال در صورت تساوی این دو تیم یک فاصله امتیازی خوب را در صدر جدول ایجاد خواهد کرد.

این بازی برای طلایی پوشان بسیار مهم است چرا که یک قدم بسیار تاثیرگذار در رسیدن به صدر جدول به حساب می آید؛ طلایی پوشان رضا دهقانی را به دلیل مصدومیت در این بازی در اختیار ندارند.

تیم داوری این بازی سید رضا مهدوی، امیررضا آشور ماهانی،  احد سلطانی، حسین مرادی و  کمک داور اضافی علی ابراهیمی و  یعقوب آشوری و ناظر بازی حیدر شکور خواهد بودو

این بازی در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد جایی که در این فصل صنعت نفت به راحتی امتیاز از دست نمی دهد و شاگردان نویدکیا در این بازی کار سختی را خواهند داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد