صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » شکل جدید تبلیغ تخصصی با مسأله محور شدن فعالیت های تبلیغی

شکل جدید تبلیغ تخصصی با مسأله محور شدن فعالیت های تبلیغی

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تبلیغ تخصصی با توجه به مسأله محور شدن فعالیت های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، شکل جدیدی به خود گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام حامد اهتمام اظهار داشت: با توجه به اینکه در عصر کنونی مخاطب دیگر منفعل نیست و پیام را به سادگی قبول نمی کند بلکه مخاطب امروز هوشمند است و نسبت به پیام ها روحیه کنشگری فعال و انتخاب گری را دارد از این رو لازم است پیام آوران دینی با افزایش دانش های تخصصی و توانمند شدن و کسب مهارت های لازم در عرصه تبلیغ دین وارد شوند.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطر نشان کرد: اعزام های ما بر اساس مسأله محوری و تربیت مبلغان در موضوعات تخصصی خواهد بود و همچنین  لازم است برای تبلیغ های تخصصی رصد و آسیب شناسی به صورت مستمر انجام شود تا کیفیت این فعالیت به بالاترین حد رضایت خود برسد.

وی افزود: برای این منظور شناسایی و جذب مبلغان متخصص از میان مبلغان عمومی برادر و خواهر برای به کارگیری ظرفیت های حداکثری علمی و تبلیغی همراه با حمایت و هدایت به سمت رویکرد مسأله محوری در حال انجام است.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: از ابتدای دی ماه امسال تاکنون ۴۰ نفر از مبلغان فعال و شاخص دفتر اصفهان که در مباحث تخصصی فعالیت داشته اند پرونده‌های تبلیغ عمومی آنها به پرونده تبلیغ تخصصی در گرایش ها و تخصص‌های مختلف از جمله مشاور دینی، کلام نوجوان، مبلغ خانواده، سواد رسانه  و فرق و ادیان به صورت رسمی پذیرفته شده است.

اهتمام در پایان گفت تمام مبلغان عمومی برای تبدیل پرونده به مبلغ تخصصی می توانند از طریق نشانی اینترنتی dte.bz/7291 درخواست خودشان را برای بررسی بیشتر، ثبت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد