صفحه اصلی » اجتماعی » جزئیات حادثه واژگونی تانکر بنزین در اتوبان آزادگان از زبان سخنگو آتش نشانی اصفهان/ کاوه آهنگر:« حادثه تقریبا در حال مهار شدن است»

جزئیات حادثه واژگونی تانکر بنزین در اتوبان آزادگان از زبان سخنگو آتش نشانی اصفهان/ کاوه آهنگر:« حادثه تقریبا در حال مهار شدن است»

سخنگو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان پیرامون حادثه واژگونی تانکر ۲۰ هزار لیتری سوخت بنزین در اتوبان آزادگان گفت: ساعت هشت و 37 دقیقه صبح امروز حادثه برخورد یک دستگاه تریلر حامل 20 هزار لیتر بنزین در محدوده بلوار آزادگان با یک دستگاه نیسان حامل بار به مرکز آتش نشانی اصفهان اطلاع داده شد که از پنج ایستگاه آتش نشانی واحدهای سنگین و فوق سنگین اطفاء حریق در موقعیت حاضر شدند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶

فرهاد کاوه آهنگر در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز  پیرامون حادثه واژگونی تانکر ۲۰ هزار لیتری سوخت بنزین در اتوبان آزادگان اصفهان به خبرنگار صاحب نیوز گفت: ساعت هشت و 37 دقیقه صبح امروز حادثه برخورد یک دستگاه تریلر حامل 20 هزار لیتر بنزین در محدوده بلوار آزادگان با یک دستگاه نیسان حامل بار به مرکز آتش نشانی اصفهان اطلاع داده شد.

سخنگو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این حادثه هر دو خودرو دچار واژگونی شدند، عنوان کرد: با توجه به  اشتعال زایی بنزین از پنج ایستگاه آتش نشانی واحدهای سنگین و فوق سنگین اطفاء حریق در موقعیت حاضر شدند.

وی با بیا پن اینکه مسیر از طریق هماهنگی شهرداری و اداره کل راه بسته شده است، اذعان کرد: آتش نشانان در حال خاکریزی بوده و امیدواریم بتوانیم از ایجاد حریق با توجه به قدرت اشتعال بنزین جلوگیری شود.

کاوه آهنگر با اشاره به حضور واحدهای آتش نشانی از پالایشگاه اصفهان و شاهین شهر در این حادثه، خاطرنشان کرد: حادثه «تقریبا» درحال مهار شدن و کنترل است اما با توجه به سرازیر شدن بنزین به سمت پایین زمان بر است که از طریق خاک جلوی آن گرفته می شود.

سخنگو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در پایان گفت: راننده کامیون در این حادثه مصدوم شده است که از طریق اورژانس به مراکز بیمارستانی انتقال داده شده است.

*تصویر خبر تزئینی است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد