صفحه اصلی » اقتصادی » آخرین جزئیات بازار آب از زبان اردکانیان وزیر نیرو

آخرین جزئیات بازار آب از زبان اردکانیان وزیر نیرو

وزیر نیرو گفت: در خصوص بازار آب چند مکان به صورت آزمایشی (پایلوت) مدنظر است و‌ این مسیر را دنبال می‌کنیم تا هرچه زودتر گام‌های موثری در این خصوص برداریم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ رضا اردکانیان صبح امروز در حاشیه افتتاح ویدیو کنفرانسی پروژه آب شیرین‌کن مادر شهر نوش‌آباد با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: پایبندی به وعده‌هایی که به مردم داده می‌شود بسیار حائز اهمیت است.

وزیر نیرو با پشتیبانی نمایندگان مردم به طور نسبی شرمنده مردم بویژه در جنگ اقتصادی نیستیم، تصریح کرد: لطمات تحریم‌های هوشمند به ملت ایران وارد شده است.

وی افزود: به لطف خدا در طلیعه بهمن‌ ماه در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت و توسعه کشور گام بر می‌داریم و‌ طرح‌های خود در حوزه آب و‌ فاضلاب را پیش می‌بریم.

اردکانیان با بیان اینکه در خصوص بازار آب چند مکان به صورت آزمایشی (پایلوت) مدنظر است، ادامه داد: این مسیر را دنبال می‌کنیم تا هرچه زودتر گام‌های موثری در این خصوص برداریم.

اردکانیان در مورد تبدیل کولرهای آبی به گازی  بیان کرد: در راستای طرح تبدیل کولرهای آبی به گازی در منطقه کاشان امیدوارم بتوانیم گامی بلند در این منطقه و برای سایر نقاط کشور در این خصوص برداریم و با پیشگامی سرمایه‌گذاران به این هدف برسیم.

به گزارش صاحب نیوز؛ بازارهای آب معمولا به دو شکل پدید می‌آیند. بازارهای رسمی آب، بازارهایی هستند که از پشتیبانی نظام حقوقی برخوردارند و لذا، حل و فصل اختلافات قرارداد و تقویت مبادلات کارآمد را امکان‌پذیر می‌کنند و بازارهای عرفی، بازارهایی هستند که قراردادها به جای قواعد حقوقی، بر پایه پیوندهای اجتماعی رفع و رجوع می‌شوند.

این بازارها اگرچه در مواردی مفید بوده است اما در موادی سبب تثبیت نظام سرمایه داری و جلوگیری از احقاق حق اقشار فرودست شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد