صفحه اصلی » سیاسی » مهم ترین موضوع روز جامعه مشکل اقتصادی مردم است

امام جمعه نایین:

مهم ترین موضوع روز جامعه مشکل اقتصادی مردم است

امام جمعه نایین تاکید کرد: مهمترین موضوع روز جامعه مشکل اقتصادی مردم است و حل این مشکل به بسیج عمومی و عزم انقلابی نیاز دارد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - جمعه ۱۳۹۹/۱۲/۱

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته  نایین که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی(ع) برگزار شد،  با اشاره به انتخاب اصلح در انتخابات اظهار داشت: اگر با بصیرت اصلح را انتخاب کنیم خطاها اتفاق نمی افتد، اگر چه باید بپذیریم که در بعضی از انتخاب هایمان اشتباه کرده ایم.

وی داشتن زیربنای  فکری و فرهنگی و خسته نشدن را نشانه های یک فرد انقلابی خواند و گفت : رهبر انقلاب شهید سلیمانی را نمونه چنین فردی خواندند ، بنابراین لازم است کسانی که در مسیر انقلاب و نظام اسلامی گام برمی دارند، آن شهید را الگو قرار دهند.

خطیب جمعه  نایین با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان افزود: در خصوص برجام دشمنان باید بدانند که وعده و شعار ندهند اگر در عمل تحریم ها را برداشتند و مردم آثار آنها را حس کرند در جلسات مذاکره شرکت می کند.

امام جمعه نایین تاکید کرد: مهمترین موضوع روز جامعه مشکل اقتصادی مردم است و حل این مشکل به بسیج عمومی و عزم انقلابی نیاز دارد.

وی وجود فساد و برخی مشکلات دیگر را از نقاط ضعف جامعه خواند و گفت : امروزه مردم در جریان این مشکلات هستند ، این نقاط ضعف باید رفع شود ، یکی از راه های علاج مشکلات ، مشارکت گسترده در انتخابات سال آینده و گزینش افراد اصلح برای ریاست جمهوری ، شوراها و مجلس است.

وی ماه رجب را ایام ناب برای مناجات خواند و گفت: پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید آگاه باشید که خدای شما نسیم‌های رحمتی دارد و خود را در معرض این نسیم قرار دهید.

حجت الاسلام  سجادی بیان کرد: امسال به خاطر کرونا مراسم اعتکاف نداریم اما به تاکید مقام معظم رهبری بهتر است در هر روز از سه روز اعتکاف نماز جعفر طیار خوانده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد