صفحه اصلی » ورزشی » نویدکیا یک تیم بدون حاشیه ساخته است

نویدکیا یک تیم بدون حاشیه ساخته است

مربی فوتبال گفت: اینکه سپاهان اکنون در چه جایگاهی است خیلی نمی تواند مد نظر باشد اما اینکه نویدکیا یک نظم تیمی خوب، تیم بدون حاشیه، توجه به بازیکنان جوان و آکادمی باشگاه را داشته است، یک دستاورد بزرگ است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تیم فوتبال سپاهان سوای جایگاهی که در نیم فصل به دست آورد توانست نظم و آرامشی داشته باشد که این برای هر تیمی بسیار اهمیت دارد و در موفقیت عامل مهمی است.

مربی فوتبال گفت: شاگردان نویدکیا در طول نیم فصل فراز ها و فرودهایی را داشت اما ناامیدی و غرور هیچوقت سراغ این تیم نیامد و این نیز برگ برنده ای برای تیم بود؛ نویدکیا توانست در این تیم نظم را به معنای واقعی در بیرون زمین و حاشیه ها ایجاد کند که این نیز عاملی برای موفقیت است.

وی افزود: سپاهان در نیم فصل در دفاع مشکلاتی داشت و در برخی از بازی ها در این موضوع نیز ضربه خورد اما در مقابل در فاز هجومی و در تنوع تفکر حمله به خوبی عمل کرد و توانست آمار بهتری را در این زمینه نسبت به فصل قبل از خود به جا گذارد.

عابدی بیان کرد: اینکه سپاهان اکنون در چه جایگاهی است خیلی نمی تواند مد نظر باشد اما اینکه نویدکیا یک نظم تیمی خوب، تیم بدون حاشیه، توجه به بازیکنان جوان و آکادمی باشگاه را داشته است، یک دستاورد بزرگ است.

داوود عابدی ادامه داد: قهرمانی در لیگ به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و در لیگ بیستم این دستاورد با توجه به اینکه مدعیان زیادی هستند، کار سختی است؛ من خوب یا بدی تیم را به قهرمانی نمی بینیم و باید در این موضوع عملکرد تیم را نسبت به خودش و داشته هایی که دارد، سنجید.

این مربی فوتبال گفت: البته سپاهان اگر بتواند به همین شکل ادامه دهد می تواند در پایان فصل به عنوان قهرمانی نیز دست یابد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد