صفحه اصلی » اجتماعی » کمیته امداد هزینه گازکشی به مددجویان این نهاد در فریدونشهر را پرداخت می کند

کمیته امداد هزینه گازکشی به مددجویان این نهاد در فریدونشهر را پرداخت می کند

رئیس کمیته امداد فریدونشهر از توزیع 253 دستگاه گازسوز برای بهره‌مندی خانواده‌های تحت پوشش این نهاد از شبکه توزیع گاز خبر داد و گفت: کمیته امداد مبلغ دو‌ میلیارد‌ ریال کمک بلاعوض‌‌ برای گاز‌کشی منازل این مددجویان اختصاص داده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فریدونشهر در گفتگو با صاحب نیوز از توزیع 253 دستگاه آب‌گرم‌کن و‌ بخاری گازی با‌ توجه به شروع پروژه گازرسانی به هفت روستای دهستان پیشکوه موگویی این شهرستان، از طرف این نهاد خیریه به خانواده‌های تحت حمایت در این هفت روستا خبر داد.

عبدالرضا اسپنانی افزود: علاوه بر این کمک، کمیته امداد مبلغ دو‌ میلیارد‌ ریال کمک بلاعوض‌‌ برای گاز‌کشی منازل این مددجویان اختصاص داده است.

وی همچنین در مورد مشکلات مددجویان تحت پوشش این کمیته در تهیه تبلت و تلفن همراه هوشمند برای شرکت در فرایند آموزش مجازی سخن گفته و تصریح کرد: عدم دسترسی کودکان خانواده‌های نیازمند به امکانات آموزش مجازی منجر به بازماندن این کودکان از تحصیل می‌شود و سبب شده برای همیشه از پیشرفت و رشد عقب مانده و نتوانند خود و خانواده خود را از فقری که به آن گرفتار هستند نجات دهند.

رئیس کمیته امداد فریدونشهر در همین راستا از توزیع ۳۰ دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان با کمک خیران و همچنین با کمک منابع داخلی این کمیته خبر داد و از خیران خواست کمک‌های خیرخواهانه خود را در این جهت معطوف کنند.

۲۸۸۲ خانوار نیازمند با جمعیتی بالغ بر ۵۷۱۱ نفر تحت حمایت این اداره قرار دارند که ۲۲۲۱ خانوار از آن‌ها با جمعیت ۴۴۸۹ نفر، ساکن مناطق روستایی و عشایری هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد