صاحب نیوز

IMG_0704

توسط رئیس هیئت اسکی استان صورت گرفت؛

اعلام نتایج مسابقات اسکی قهرمانی استان اصفهان

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان از برگزاری مسابقات قهرمانی و انتخابی اسکی استان اصفهان در دو رشته آلپاین و اسنوبورد و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، جوانان و بزرگسالان خبر داد.

کدخبر: 1040561
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ @ ۱۵:۰۷


رئیس هیئت اسکی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز از برگزاری مسابقات قهرمانی و انتخابی اسکی استان اصفهان در دو رشته آلپاین و اسنوبورد در پیست اسکی فریدونشهر خبر داد.

محمود یوسلیانی با بیان این که این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد تصریح کرد: این مسابقات روز گذشته در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان 1، جوانان 2 و بزرگسالان برگزار شد.

وی اظهار کرد در مسابقات آلپاین آقایان در رده سنی نونهالان 1 علیرضا گگونانی، امیرمحمد جدیدی و ایلیا گوگونانی، در رده سنی نونهالان 2 پارسا میرمعنایی، امیرعباس موسوی و آروین خودچیانی، در رده سنی نوجوانان سیدعلی موسوی، مهدی قورچی و رضا دارچیانی، در رده سنی جوانان 1 حامد عطایی، آرین خودچیانی و حسین خودسیانی و در رده سنی بزرگسالان مهدی عطایی، آیدین اتحاد و احسان گودرزی به مقام‌های اول تا سوم دست پیدا کردند.

رئیس هیئت اسکی استان افزود: در مسابقات آلپاین بانوان در رده سنی نونهالان سلاله دارچیانی، لیانا لچینانی و مریم حسینی، در رده سنی نوجوانان شیما میرمعنایی، مهتاب گوگونانی و آرمیتا اصلانی، در رده سنی جوانان 1 مهشید توازیانی، ناهید حسینی و نگین رحیمی و در رده سنی بزرگسالان میترا رحیمی، مریم جباری و میترا حسینی مدال‌های طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

یوسلیانی ادامه داد: نفرات اول تا سوم مسابقات اسنوبورد آقایان استان اصفهان عبارتند از رده سنی نونهالان و نوجوانان سینا انصاری، علیرضا گگونانی و محسن باتوانی، رده سنی جوانان 1 مازیان اصلانی، علی باتوانی و امیر خوانساری و رده سنی بزرگسالان علی گوگونانی، سعید باتوانی و رضا براتی.

وی همچنین رتبه‌های اول تا سوم مسابقات اسنوبورد بانوان را بدین صورت تشریح کرد: رده سنی جوانان 2 پریان حسینی، رومینا مستانی و نسرین شفیعی و رده سنی بزرگسالان سحر رستمیان، زهره یارمحمدی و ونوس کدخدایی.

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان خاطرنشان کرد: به برگزیدگان این مسابقات لوح قهرمانی و جوایز نفیسی اعطا شد و این ورزشکاران برای شرکت در مسابقات اسکی قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

یوسلیانی شرایط پیست اسکی فریدونشهر بعد از بارش‌های اخیر را مساعد عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد فعالیت این پیست تا دست کم پایان سال ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/