صاحب نیوز

13990613000663_Test_PhotoN

مرحله یک شانزدهم جام حذفی| سپاهان و ذوب‌آهن حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی فصل 1400-1399 با حضور 16 تیم لیگ برتری و 16 تیم صعود کرده از مراحل قبلی ظهر امروز برگزار شد و دونماینده اصفهانی حاضر در این رقابت‌‌ها حریفان خود را شناختند.

کدخبر: 1040625
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ @ ۱۷:۲۵


به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم قرعه‌کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل 1400-1399 با حضور 16 تیم لیگ برتری و 16 تیم صعود کرده از مراحل قبلی ظهر امروز برگزار شد تا دو نماینده اصفهان یعنی فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن حریفان خود را بشناسند.

در این قرعه‌کشی تیم‌های لیگ برتری بر اساس قرعه حریفان خود را شناختند و در برخی موارد نیز میزبانی و میهمانی تیم‌ها بر اساس قرعه انتخاب شد اما تیم‌هایی که در مرحله قبل میزبان بوده‌اند در این مرحله مهمان هستند؛ برخی تیم‌های لیگ یکی در مرحله قبل از حضور در جام حذفی انصراف داده بودند. به همین دلیل تیم‌هایی از لیگ دسته دوم نیز به این مرحله صعود کرده‌اند.

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی، تیم فولاد مبارکه سپاهان باید به مصاف مس رفسنجان برود و شاگردان مجتبی حسینی نیز باید با شهرخودرو مشهد رقابت کنند. هر دو نماینده اصفهان در این مرحله از رقابت‌های میزبان حریفان خود خواهند بود.

 طبق برنامه ارائه شده مسابقات این مرحله در روزهای 21  و 22 اسفند 99 برگزار شود.

انتهای پیام/