صفحه اصلی » اجتماعی » یکشنبه و دوشنبه بارشی در انتظار اصفهان

یکشنبه و دوشنبه بارشی در انتظار اصفهان

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از بعدازظهر روز یکشنبه با گذر موج ناپایدار افزایش ابر و از اواخر وقت یکشنبه بارش برف و باران در غرب و جنوب آغاز و در روز دوشنبه ادامه خواهد شد و  در سایر مناطق بارش با شدت کمتر در روز دوشنبه پیش بینی می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۹ - شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹

آسیه آقایی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار بر روی استان در امروز و فردا است؛ براین اساس آسمان  قسمتی تا نیمه ابری و مه‌صبحگاهی گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان تصریح کرد: از بعدازظهر روز یکشنبه با گذر موج ناپایدار افزایش ابر و از اواخر وقت یکشنبه بارش برف و باران در غرب و جنوب آغاز و در روز دوشنبه ادامه خواهد شد و  در سایر مناطق بارش با شدت کمتر در روز دوشنبه پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت، گفت: در 24 ساعت آینده بیشینه دما اصفهان 11 درجه و کمینه دما منفی دو درجه خواهد بود و پوپانان با 15 درجه و فرودگاه شهید بهشتی با منفی 7 به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد