صفحه اصلی » اقتصادی » کسبه می توانند فروش فوق العاده ارائه کنند/ امیداوریم مانند سال گذشته محدودیت و تعطیلی سراسری برای صنوف شکل نگیرد

رئیس اتاق اصناف اصفهان:

کسبه می توانند فروش فوق العاده ارائه کنند/ امیداوریم مانند سال گذشته محدودیت و تعطیلی سراسری برای صنوف شکل نگیرد

رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره برگزار نمی شود، گفت: فروش فوق العاده برای تمام کسبه ای که امکان این کار را دارند، امسال مجوز داده شده است، البته این فروش فوق العاده باید با کسب مجوز از اتحادیه مربوطه باشد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

رسول جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: با فرا رسیدن اسفندماه همه ساله طرح تشدید نظارت بر بازار را از اول اسفند تا 15 فروردین انجام می شود، که امسال نیز این طرح آغاز شده و ادامه دارد.

رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره برگزار نمی شود، تصریح کرد: فروش فوق العاده برای تمام کسبه ای که امکان این کار را دارند، امسال مجوز داده شده است، البته این فروش فوق العاده باید با کسب مجوز از اتحادیه مربوطه باشد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه کمبود کالایی را در بازار نداریم، عنوان کرد: البته برخی از کالاها که در ماه های گذاشته در نحوه توزیع آن خللی ایجاد و باعث تقاضا کاذب شد که از اینگونه می توان به روغن خوراکی اشاره کرد؛ این تقاضا کاذب باعث شد که توزیع نتواند جوابگوی تقاضا باشد.

جهانگیری در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: امیدواریم مانند سال گذشته محدودیت و تعطیلی سراسری برای صنوف شکل نگیرد که این مهم با رعایت پروتکل های بهداشتی ایجاد می شود.

وی به واحدهای صنفی توصیه کرد: واحدها و کسبه هر چه بیشتر رعایت پروتکل های بهداشتی را انجام دهند و همچنین از مشتریان خود نیز بخواهند این پرتکل ها را رعایت کنند و از ارائه خدمات به کسانی که موارد بهداشتی رعایت نمی کنند، خود داری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد