صاحب نیوز

157047093

دريافت کالاي بي‌کيفيت عاقبت خريد از فروشگاه‌هاي اينترنتي بدون مجوز/ چگونه می توان به یک فروشگاه اعتماد کرد؟

رئيس پليس فتای استان اصفهان نسبت به ارسال کالاهای بی کیفیت و نامرغوب ازسوی فروشگاه های آنلاین بدون مجوز برای مشتریان هشدار داد.

کدخبر: 1040829
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ @ ۱۳:۳۹


به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ سيد مصطفي مرتضوي پیرامون تخلفات فروشگاه های اینترنتی غیرمجاز، بیان کرد: بسياري از سايت‌هاي فروش کالا  پس از دريافت وجه از مشتري اقدام به ارسال کالاهاي نامرغوب و بي‌کيفيت می کنند.

رئيس پليس فتای استان اصفهان افزود: اين فروشگاه‌هاي اينترنتي که اغلب فاقد مجوزهاي لازم از مبادي ذي‌ربط هستند در قالب سايت‌هاي فروش کالا در شبکه‌هاي اجتماعي فعاليت مي‌کنند به طوري که پس از تقاضاي خريد از سوي کاربران و دريافت وجوه آن، کالاهايي را براي مشتريان خود ارسال می کنند که در بسياري مواقع شهروندان پس از دريافت کالا متوجه معيوب بودن و يا عدم کيفيت لازم آن مي‌شوند.

رئیس پلیس فتا استان اصفهان عنوان داشت: فروشگاه‌هاي اينترنتي نيازمند دريافت مجوزهاي لازم برای فعاليت خود هستند که اين مشخصه مجوز فعاليت، به واسطه دريافت enamad در سايت مشخص می شود و شهروندان مي‌توانند با کليک بر روي آن اطلاعات لازم از گردانندگان سايت و آدرس و تلفن آنان را به دست آورند.

این مقام انتظامی  ضمن تاکيد بر خريد از سايت‌هاي داراي enamad هشدار داد: بيشتر مشترياني که از سايت‌هاي فاقد مجوز خريد مي‌کنند از کالاهاي دريافتي خود ناراضي هستند که اين خود بيان‌گر اين مطلب است که مديران اين سايت‌ها فقط به سود کوتاه مدت خود مي‌انديشند و برنامه‌اي براي دريافت مجوز و حفظ اين کسب‌ و کار ندارند.

سرهنگ مرتضوي به شهروندان توصيه کرد: در خريدهاي آنلاين پيش از آن‌که تبليغات اغواکننده فريب‌مان دهد بايد به اصالت سايت توجه کرد که داراي اي‌نماد هست يا خير! همچنين کسب و کارهاي فاقد مجوز براي جلب توجه مشتري به تبليغات اغوا کننده و فريبنده روي مي‌آورند در حاليکه بسياري از شعارهايي که در تبليغات آنها گفته شده است درست نیست.

انتهای پیام/