صاحب نیوز

139712081136519816765394

بودجه پارلمان بخش خصوصی اصفهان تصویب شد

بودجه سال 1400 اتاق بازرگانی اصفهان در بیست و یکمین جلسه هیات نمایندگان این اتاق مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب هیات نمایندگان رسید.

کدخبر: 1040882
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ @ ۱۴:۳۵


به گزارش صاحب نیوز؛ سیدرسول رنجبران، در بیست و یکمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان  با اشاره به نحوه تهیه و تدوین بودجه که از اواخر آبان ماه سال جاری آغاز شد، به تفضیل به ارائه توضیحاتی پیرامون مبانی، مفروضات و کلیات بودجه اتاق بازرگانی اصفهان در سال 1400 پرداخت.

عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان به توضیح بخش درآمدهای اتاق در سال آتی پرداخت و تصریح کرد: درآمدهای اتاق بر اساس واقعیت های حوزه کسب و کار در سال 1399 و وضعیت بنگاه های اقتصادی استان، پیش بینی شده است.

وی افزود: در بخش هزینه های جاری اتاق نیز، تورم واقعی حاکم بر اقتصاد کشور لحاظ شده است و همچنین در هزینه های جاری ضمن جلوگیری از هرگونه هزینه غیرضروری، مبانی واقع بینانه مد نظر قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه به ارایه توضیحاتی درخصوص اقدامات پارلمان بخش خصوصی اصفهان در بخش سرمایه گذاری های توسعه ای در استان که منجربه رونق کسب و کار فعالان اقتصادی استان می شود پرداخت.

گفتنی است در ادامه اعضاء هیات نمایندگان کلیات بودجه را بررسی کرده و به سئوالات مطرح شده در این خصوص پاسخ داده شد و پس از رای گیری، بودجه به اتفاق آراء به تصویب رسید.

انتهای پیام/