صاحب نیوز

unnamed (3)

مانور خدمت گروه های جهادی جامعه پزشکی اصفهان برای مقابله کرونا

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان از برگزاری مانور خدمت و گروه های جهادی جامعه پزشکی اصفهان برای مقابله کرونا در این استان خبرداد.

کدخبر: 1041099
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ @ ۰۹:۴۸


مجتبی کرباسی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در راستای برنامه های کمک مومنانه به طور ویژه برای ماه رجب و اعیاد شعبان برنامه های کمک مومنانه جامعه پزشکی ویژه برنامه ای با نام مانور خدمت و گروه های جهادی در رابطه با خانوده های نیازمند به طور همزمان از امروز انجام می شود که اقدامات مختلفی در این زمینه انجام می شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان گفت: در جریان ارائه خدمات در زمینه کرونا بیش از 80 نفر در قالب 22 تیم در سطح شهرستان استان اصفهان فعال شد و آماده هستند.

کرباسی با توضیح اینکه این مانور با فعالیت هایی مانند آموزش و مشاوره، ویزیت بیماران و خدمات بهداشتی  انجام می شود، بیان کرد: بسته های اهدایی بهداشتی هم در این مرحله توزیع می شود.

وی با اشاره به فعالیت های بسیج جامعه پزشکی استان برای مقالبه با کرونا تصریح کرد: تأمین پزشک و پرستار داوطلب برای مراکز درمانی درگیر کرونا و ایجاد نقاهتگاه در شهر ابرشیم، توزیع بسته های کمک مومنانه میعشتی و بهداشتی در بین آسیب دیدگان از کرونا و مشارکت در مدیریت و تامین شیفت های پزشک و پرستار مشاوره تلفنی 3113 کرونا از جمله فعالیت های بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان برای مقابله با کرونا است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان در پایان گفت: بخش دیگری از اقدامات بسیج جامعه پزشکی راه اندازی قراراگاه شهید سلیمانی حافظان سلامت که با حضور درب منازل مردم استان، غربالگیری انجام شد.

انتهای پیام/