صاحب نیوز

2399786_735

هر کجا انقلابی عمل کردیم، معجزه شده است

تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: هر کجا از اول انقلاب تا کنون انقلابی کار شده پیشرفت کردیم و نه تنها پیشرفت کردیم بلکه معجزه شده است و هر کجا مشکل داریم انقلابی عمل نکردیم.

کدخبر: 1041140
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ @ ۱۰:۳۰


به گزارش صاحب نیوز؛ سید جلال حسینی در نشت سالانه هیات اندیشه بسیج ورز جامعه پزشکی استان اصفهان اظهار کرد: در شرایط فعلی ما در کشور خرداقلیم  قرار داریم و در شرایطی هستیم که اگر کمی از این شرایط فاصله  فاصله بگیریم راهکارهای و ظرفیت های دیده می شود.

تحلیل گر مسائل سیاسی با شاره به کسری بودجه گفت: راهکارها و ظرفیت های داریم که می توان جداگانه با هر کدام از ان ها کمبود بودجه را جبران کنیم.

وی با اشاره به ظرفیتی که داریم می توانیم در چند سال آینده یکی از قدرت های جهان باشیم، گفت: تفکر غرب زدگی و خود تحقیری سرعت پیشرفت علمی ایران را گرفت.

حسینی با اشاره به پیشرفت های علمی ایران ادامه داد: اکثر مردم ما در نظر سنجی های داخلی معتقدتد اقتصاد ما به سمت ضعیف شدن پیش می رود این در حالی است که ما ظرفیت های مختلفی داریم که از آن استفاده نمی شود.

وی گفت: مشکل ما تحریف است و باید این تحریف شکسته شود تا تحریم شکسته شود.

جلال حسینی عنوان کرد: هر کجا از اول انقلاب تا کنون انقلابی کار شده پیشرفت کردیم و نه تنها پیشرفت کردیم بلکه معجزه شده است و هر کجا مشکل داریم انقلابی عمل نکردیم.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: این انتخابات اولین انتخاب بعد از چله انقلاب و در شرایط کرونایی است و آمریکا بسیار پیچیده عمل می کند از این رو بسیار مهم است.

انتهای پیام/