صفحه اصلی » تولیدی » سهام پتروشیمی اصفهان در روزهای منفی بازار روزهای سبزی پشت سرگذاشت

سهام پتروشیمی اصفهان در روزهای منفی بازار روزهای سبزی پشت سرگذاشت

سهام پتروشیمی اصفهان در این هفته روند رو به رشدی را حتی در روزهای منفی بازار سپری کرده است و در حال حاضر به 131 هزار 468 ریال خرید شده که در بازده های یک، سه و 12 ماهه همگی مثبت است و در بازده سه ماه بازده مثبت بالای 30 درصد را برای سرمایه گذاران به همراه داشته است که در روزهای قرمز بازار قابل توجه است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ بازار سرمایه که از تابستان امسال در سراشیبی نزولی قرار گرفته است؛ همچنان نیز این روند را ادامه می دهد و امید و اعتماد هر روز از بازار کمتر می شود و راهکاها نیز نتوانسته همچنان روند بازار را تغییر دهد.

البته تغییر دامنه نامتقارن در بازار باعث شد شیب نزولی بازار کندتر شود اما همچنان این روند در بازار ادامه داشته و روزها و ساعت های مثبت بازار پایدار نیست و به نظر بسیاری از کارشناسان بازار نیاز به شوک های مثبت است که دوباره جان تازه بگیرد.

چند روز قبلی نیز طرحی مطرح شد که سهامدارن خرد که 10 ملیون تومان و کمتر از آن ارزش پرتفوی آن هاست می تواند در قالب صندوق با در نظر گرفتن شرط هایی در پایان 1401 اگر دچار ضرر شده باشند با سود تضمینی 25 درصد همراه باشند.

بازار دو هفته دیگر را در سال 99 در پیش رو دارد  که نزدیک به 10 روز کاری پیش روی بازار سرمایه است، در حال حاضر شاخص کل در محدوده یک میلیون و 177 هزار واحد قرار دارد و شاخص هم وزن نیز 431 هزار واحد قرار دارد.

فولاد مبارکه اصفهان یکی از سهام و نمادهای شناخته شده بازار است که در آخرین ساعات بازار با قیمت 11 هزار و 910 ریال خرید شد، سرمایه گذاری در این سهم در یک ماه با بازده 11 درصد مثبت همراه بوده است اما در سه ماه با بازده منفی 15 درصد رو به رو بوده است؛ بازده یک ساله این سهم در یکسال مثبت 145 درصد بوده است که با توجه به روندی که بازار داشته است بازده یکساله این سهم میزان قابل توجه ای است.

ذوب روی اصفهان در این هفته با صف فروش همراه بوده است، این سهم در بازه زمانی یک ماه، سه ماه و یکسال با بازده مثبت 5، 5 و 56 درصد همراه است؛ فروی با افزایش سرمایه نیز رو به روست که باید در روزهای آتی وضعیت و نوسسانات این سهم چگونه خواهد بود.

شیر پاستوریزه پگاه اصفهان در حال حاضر با 27 هزار و 940 ریال تقاضا برای فروش داشته است و در این هفته روند نزولی داشته است؛ بازده این سهام در سال مثبت 50 درصد همراه بوده است؛ کشت و دام قیام اصفهان نیز در آخرین روز معاملاتی با قیمت 29 هزار و 980 ریال با صف فروش کار خود را به پایان داد.

سهام شرکت قند اصفهان که در هفته ای که گذشت روند نزولی داشته است بازده سرمایه گذاری در یک و سه ماه برای این سهم هر دو منفی شد اما همچنان بازده 162 درصد مثبت همراه است.

ذوب آهن یکی از نمادهای اصفهانی است که چندی است روند نزولی ارزش سهام آن متوقف نشده و علی رغم اینکه برخی از روزها روند مثبتی داشته است اما با کاهش قابل توجه رو به رو بوده است به طوری ک بازده سه ماهه این سهم با منفی 30 درصد رو به رو است و بازده یکساله سهم نیز به زیر 30 درصد مثبت رسیده که در گروه فلزات در نوع خود و حتی در بازار قابل توجه است.

سهام پتروشیمی اصفهان در این هفته روند رو به رشدی را حتی در روزهای منفی بازار سپری کرده است و و در حال حاضر به 131 هزار 468 ریال خرید شده که در بازده های یک، سه و 12 ماهه همگی مثبت است و در بازده سه ماه بازده مثبت بالای 30 درصد را برای سرمایه گذاران به همراه داشته است که در روزهای قرمز بازار قابل توجه است.

سهام شرکت نفت اصفهان نیز با قیمت 11 هزار و 430 ریال در صف فروش آخرین روز معاملاتی را به پایان برد؛ در سه ماه اخیر بازده این سهم 37 درصد منفی بوده است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد