صاحب نیوز

637505723633956566

قهرمانی اصفهان در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کشور

شانزدهمین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کشور با درخشش و قهرمانی ورزشکاران اصفهانی همراه شد.

کدخبر: 1041267
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ @ ۱۴:۳۹


به گزارش صاحب نیوز؛ شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور با حضور 518 ورزشکار در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار در تالار شهر جزیره کیش برگزار شد، در نخستین روز از این مسابقات ابتدا 133 ورزشکار در 6 دسته قدی رشته فیزیک به رقابت پرداختند. پس از آن 33 نفر از ورزشکاران در 2 دسته قدی ماسکولار بر روی استیج رفتند و سپس نوبت به 103 ورزشکار از مدعیان قهرمانی در 6 دسته قدی بادی کلاسیک رسید. در نهایت مسابقات فیزیک کلاسیک با حضور 72 مدعی در 5 دسته قدی برگزار شد.

روز 15 اسفند ماه 1399 و روز پایانی شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور 36 نفر از پیشکسوتان پرورش اندام در 4 دسته وزنی با حریفان خود رقابت کردند. پس از آن جوانان در 2 دسته وزنی مثبت و منفی 75 کیلو گرم برای کسب عنوان قهرمانی به میدان رفتند. در پایان نوبت به صف آرایی 117 پرورش اندام رده سنی بزرگسالان رسید تا در مجموع این رقابت ها تیم های برتر کشور معرفی شناخته شوند.

در رشته “فیزیک کلاسیک” تیم کیش موفق شد عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کند و تیم کرمانشاه نایب قهرمانی را از آن خود کرد. تیم البرز نیز به مقام سومی بسنده کرد. همچنین تیم کیش در رشته “بادی کلاسیک” هم صدرنشین شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور شد. تیم خراسان رضوی مقام دوم و تیم هرمزگان سکوی سوم را بدست آوردند.

در رشته ” فیزیک” تیم اصفهان از سایرین پیشی گرفت و قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های مازندران و گیلان به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند.

تیم اصفهان همچنان صدرنشین است اما این بار در رشته “ماسکولار فیزیک” و تیم های البرز و کیش به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در پایان رقابت های شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نبرد بر سر قهرمانی پرورش اندام بود که همچنان تیم اصفهان سکان قهرمانی را در دست گرفت و تیم هرمزگان سایه نشین این رقابت ها شد و تیم کیش مقام سوم را به نام خود ثبت کرد.

انتهای پیام/