صاحب نیوز

آزادی-زندانیان-اصفهانی-15-575x323

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) خبرداد؛

اصفهان، استان برتر در امر کمک مومنانه و مواسات در کشور/ قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) نتیجه هم افزایی تمام دستگاه ها است

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: در راستای کمک مومنانه در رزمایش مواسات اقدامات بسیار خوبی در سطح استان اصفهان انجام گرفته و باعث شده بسیاری از مشکلات مردم برطرف شود و امروز قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) به منظور همین کمک ها تشکیل شد.

کدخبر: 1041286
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ @ ۱۵:۳۹


به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا پیش از ظهر امروز و در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در ستاد سپاه صاحب الزمان(عج) با تبریک مبعث پیامبر اکرم حضرت محمد رسول الله(ص) اظهار کرد: در راستای کمک مومنانه در رزمایش مواسات اقدامات بسیار خوبی در سطح استان اصفهان انجام گرفته است و باعث شده است بسیاری از مشکلات مردم برطرف شود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با اشاره به اقدامات بسیار خوب کمک مومنانه افزود: الحمدالله به کمک به همت یاری مسئولین و همه دستگاه های مختلف امروز شرایطی فراهم شده است که دشمنانی که ما را تحریم و جوسازی می کردند و مانع خرید ماسک و اقلام بهداشتی شده اند الان خودشان دچار مشکلات زیادی شدند.

وی با بیان اینکه امیدواریم این وحدت همدلی و انسجام و هماهنگی و همکاری حول محور تدابیر مقام معظم رهبری در ماه رجب و در آستانه بعثت پیامبر گرامی اسلام صورت گرفته است حرکت خیلی خوب و عظیمی باشد و در همه سطح استان و محلات برگزار شود.

فدا در ادامه افزود: امیدواریم بتوانیم بخش اعظمی از مشکلات و نیازهای خانواده های نیازمند را در ایام پیش رو بالاخص شب عید چه در قالب بسته معیشتی و چه در قالب خرید شب عید و مایحتاج شب عید و ماه مبارک رمضان تأمین کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) تصریح کرد: قرارگاه ها در شهرستان ها با محوریت فرماندار محترم و تمامی دستگاه ها با همپوشانی و تقویت یکدیگر به فعالیت و خدمت‌رسانی به مردم بپردازند تا بتوانند یک بار دیگر با تعالیم اسلام و سیره ائمه معصومان و کمک به هم نوع بخشی از مشکلات و مسائل مردم را به واسطه این کمک مومنانه رفع کنند.

وی با اشاره به فعالیت های  قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) بیان کرد: این قرارگاه حول محور محلات سازماندهی خواهد شد و با تمام ارگانی که در مساجد حضور دارند باید فعال شود و روزانه از طریق سپاه ناحیه گزارشات به رده استان ارائه خواهد شد و زمانبندی و هماهنگی اقدامات به صورت روزانه باید انجام شود.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در پایان گفت: امیدواریم همانطور که از ابتدای سال مشارکت و وحدت بین دستگاه‌های مختلف زبانزد عام و خاص بوده و استان اصفهان به عنوان استان برتر در امر کمک مومنانه و مواسات در کشور شناخته شده است در این مرحله هم با برپایی چادر و ایستگاه‌ها در مراکز و محلات مختلف بتوانیم این کار بزرگ را به نحو احسنت انجام دهیم.

انتهای پیام/