صاحب نیوز

3413613

تشکیل قرارگاه امام حسن(ع) با هدف محرومیت زدایی محله به محله در استان اصفهان

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه قرارگاه مواسات و کمک مومنانه امام حسن مجتبی متشکل از دستگاه ها و ارگان های مختلف برای کمک به نیازمندان شکل گرفته است، گفت: امیدواریم در هیچ محله ای هیچ محرومی بدون غذا و مایحتاج نماند، این قرارگاه در محلات با هدف هم افزایی بیشتر مردم محل تشکیل خواهد شد و همه مردم محل می‌توانند در این قرارگاه ها مشارکت داشته باشند.

کدخبر: 1041288
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ @ ۱۵:۵۲


به گزارش صاحب نیوز؛  سرهنگ علی مقواساز پیش از ظهر امروز و در جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در ستاد سپاه صاحب الزمان(عج) اظهار کرد: با تشکیل قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی در محلات اتفاق خیلی خوبی افتاد و باعث غربالگری ، شناسایی محرومان و کمک به مردم و اقشار مختلف جامعه شد.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) افزود: قرارگاه مواسات و کمک مومنانه امام حسن مجتبی متشکل از سپاه صاحب الزمان(عج)، دفتر رسیدگی به امور مساجد، نماینده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، اتاق بازرگانی، کمیته امداد ، نماینده استانداری، مسئول سیاستگذاری امور ائمه جمعه، شهردارها، اتاق اصناف، نمایندگی آستان قدس رضوی، سازمان تبلیغات اسلامی و صدا و سیما است و برای هم افزایی بیشتر برای کمک به نیازمندان شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این ستاد در شهرستان ها بومی بوده که با نظر فرمانداران شهرستان ها به صورت پیشنهادی با توجه به موضوعات شهرستانی قابلیت افزایش یا کاهش افراد ارکانی ستاد را دارد و در تمامی محلات بخش ها و روستاها و دهیاری ها انشالله بتوانیم این قرارگاه را فعال کنیم.

مقواساز با تاکید بر اینکه شعار قرارگاه با «سلامت ، معنویت ، معیشت» شکل گرفته است، گفت: امیدواریم در هیچ محله ای هیچ محرومی بدون غذا و مایحتاج نماند، این قرارگاه در محلات با هدف هم افزایی بیشتر مردم محل تشکیل خواهد شد و همه مردم محل می‌توانند در این قرارگاه ها مشارکت داشته باشند.

وی با اشاره به هدف قرارگاه ابرازکرد: منظور این قرارگاه که شکل گرفته است به صحنه آوردن تمامی ظرفیت های استان شهرستان ها و بخش ها و روستاها و محلات برای خدمت رسانی مردم از تمام ظرفیت ها استفاده شود ، بتوانیم با شناسایی هر چه بهتر و دقیق تر نیازمندان به این عزیزان کمک رسانی کنیم ، همگرایی و خدمت رسانی همه دستگاه ها، شناسایی محرومان و توزیع عادلانه هدفمند مطابق بانک اطلاعاتی سامانه مهر کریمانی در استان اصفهان از دیگر اهداف این قرارگاه کمک مومنانه است.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) در پایان گفت: زمان اجرای جمع آوری و تهیه اقلام معیشتی طرح از تاریخ ۱۵ اسفند ماه الی ۲۱ اسفندماه است، از ۲۱ اسفند ماه تا ۲۷ اسفند ماه عید مبعث تا عید سوم شعبان میلاد امام حسین علیه السلام از عید تا عید توزیع اقلام بین نیازمندان و محرومان انجام می شود.

انتهای پیام/