صاحب نیوز

13991211000931637502271225599210_79741_PhotoN

عملکرد دفاعی ذوب آهن بهتر شده است/ همه باید دست به دست هم دهیم تا ذوب آهن نتیجه بگیرد

مربی فوتبال اصفهان گفت: در گذشته تیم ذوب آهن هنگام پرس کردن فاصله ها را رعایت نمی کرد در بین خطوط این تیم نیز فاصله بود که در کار دفاعی تیم را با مشکل رو به رو می کرد و ارتباط دفاع و هافبک قطع بود اما در مقابل ماشین سازی شاهد بودیم فاصله ها را خیلی خوب رعایت کردند.

کدخبر: 1041349
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ @ ۱۴:۰۳


حسن شفیعی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در مورد عملکرد تیم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: در بازی های  گذشته بیشتر بازکنان تیم ذوب آهن فقط در حمله شرکت می کرد و به فکر دفاع نبودند اما در بازی مقابل ماشین سازی عملکرد متفاوتی از این تیم دیدیم.

مربی فوتبال اصفهان تصریح کرد: زمانی که رحمان رضایی به عنوان سرمربی در تیم  حضور داشت تیم در فاز هجومی و حمله خوب بود اما در فاز دفاعی با مشکلاتی رو به رو بود و هر گاه گلی را به ثمر می رساند خیلی زود دوباره گل دریافت می کرد و نمی تواست از برتری خود دفاع کند.

دبیر کانون مربیان اصفهان با ابراز امیدواری از بهتر شدن ذوب آهن با سرمربی جدید این تیم، گفت: عملکرد تیم نساجی برای ذوب آهن یک شانس بود چرا که از شش بازی که داشت نتوانسته بود نتیجه خوبی بگیرد و امیدواریم ذوب آهن هفته به هفته بهتر شود و از انتهای جدول فاصله بگیرد.

پیشکسوت فوتبال اصفهان بیان کرد: ذوب آهن اگر روی دفاع و برگشت هایش بیشتر کار کند می تواند در جایگاه بهتری قرار گیرد،  چرا که تیم در فوتبال هم باید خوب دفاع و هم خوب حمله کند و جاگیری خوبی داشته باشد.

وی افزود: در گذشته تیم ذوب آهن هنگام پرس کردن فاصله ها را رعایت نمی کرد در بین خطوط این تیم نیز فاصله بود که در کار دفاعی تیم را با مشکل رو به رو می کرد و ارتباط دفاع و هافبک قطع بود اما در مقابل ماشین سازی شاهد بودیم فاصله ها را خیلی خوب رعایت کردند.

این مریب فوتبال با اشاره به نقش قاسم حدادی فر در تیم ذوب آهن گفت: همه باید دست به دست هم بدهند تا تیم ذوب آهن بهتر نتیجه گرفته و از انتهای جدول خارج شود چرا که اگر تیم فوتبال ذوب آهن سقوط کند، به فوتبال خلاصه نمی شود و دیگر تیم های ذوب آهن نیز تحت شعاع قرار می دهد.

انتهای پیام/