صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان بدون شک یکی از تیم های مدعی این فصل است/ زنگ خطر برای سایپا

سپاهان بدون شک یکی از تیم های مدعی این فصل است/ زنگ خطر برای سایپا

مربی فوتبال گفت: سپاهان بدون شک یکی از تیم های مدعی این فصل است و با مدیریت، کادر و بازیکنانی که دارد شرایط آرام و امیدوار کننده ای را دارد؛ سایپا 18 امتیازی است و با توجه به بازی های روز گذشته باید احساس خطر کند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۵

حسن شفیعی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در مورد بازی سپاهان و سایپا  اظهار کرد: محرم نویدکیا  سال های زیادی در تیم سپاهان بازی کرد و کاپیتان تیم هم بود و ابراهیم صادقی نیز شرایط اینگونه ای در سایپا داشته و سال های زیادی در تیم سایپا بازی کرد و کاپیتان این تیم بود.

این مربی فوتبال با بیان اینکه هردو مربی بسیار جوان هستند و شروع مربیگری هرکدام نیز در تیم هایی است که بازیشان در آن بوده است، تصریح کرد: سپاهان بدون شک یکی از تیم های مدعی این فصل است و با مدیریت، کادر و بازیکنانی که دارد شرایط آرام و امیدوار کننده ای را دارد؛ سایپا 18 امتیازی است و با توجه به بازی های روز گذشته باید احساس خطر کند.

دبیر کانون مربیان اصفهان با اشاره به بازکنان خوبی که سپاهان در اختیار دارد و 4 ملی پوش نیز در این تیم حضور دارند، ادامه داد: 5 هفته است که سپاهان باختی نداشته در مقابل ابراهیم صادقی با بازیکنان جوان و جویای نام به مصاف سپاهان می رود و در این ۶ هفته سایپا برد نداشته در آخرین بازی که با استقلال داشت نیز باخت.

این پیشکسوت فوتبال اصفهان با اشاره به بازی های تدارکاتی سپاهان در تعطیلات نوروزی بیان کرد: این بازی برای سپاهان اهمیت دارد با سیستم قوی و وظایفی که محرم به بازیکنانش چه در حمله و چه در دفاع می دهد به مصاف سایپا می رود و هدفش پیروزی است محرم حتما باید به فکر ضد حمله ها و بازی های ترکیبی خوب سایپا باشد.

وی افزود: در سایپا بازیکنان با تجربه نیز در کنار بازیکنان جوان هستند ابراهیم صادقی در نیم فصل بازیکنان جدیدی به تیم اضافه کرد و احتیاجات تیم خود را برطرف کرده است؛ محسن مسلمان بازیکن خوب و تکنیکی است که امسال به سایپا پیوسته است اگر قرار باشد در زمین باشد حتما خودی نشان می دهد و انگیزه لازم را دارد.

شفیعی ادامه داد: تیم سپاهان باید سرعت بازی را مقابل سایپا بالا ببرد و کمتر اشتباه کند تیم در بعضی بازی ها در نیمه دوم متزلزل می شود با مشکل روبرو می شود و حملات تیم مقابل بیشتر می شود بازیکنان در دفاع حفظ فاصله نمی کنند و امیدواریم این عیب ها برطرف شود.

این مربی فوتبال گفت: چیزی که من کمتر در تیم ها دیدم و عالی است این است که سپاهان تیم با ثبات است و همیشه در رابطه با مدیریت تیم، مربیگری محرم و کادر تیم حرفشان یکی است و این یک رمز موفقیت برای تیم خوب سپاهان است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در پایان با اشاره به بازیکنان خوبی که سپاهان در پست های مختلفی دارد، گفت: حاج صفی نیز می تواند مهره ای تاثیر در تیم باشد و به روزهای اوج خود با سپاهان باگردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد