صفحه اصلی » تولیدی » گرانفروشی و عدم درج قیمت در راس تخلفات/ 71 هزار و 954 بازرسی از اصناف در طرح ویژه نظارت از بازار در نوروز

گرانفروشی و عدم درج قیمت در راس تخلفات/ 71 هزار و 954 بازرسی از اصناف در طرح ویژه نظارت از بازار در نوروز

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان گفت: ارزش ریالی پرونده های بازرسی شده در مجموع 87 میلیارد 263 میلیون و  402 هزار و 664 ریال بوده است که رتبه اول در تخلفات گرانفروشی و پس از آن عدم درج قیمت بوده است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

جواد محمدی فشارکی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: طرح تشدید نظارت بر بازار ویژه ایام نوروز از بیستم بهمن ماه آغاز شد و تا روز 15 فروردین ادامه داشته است.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان تصریح کرد: در این مدت مرخصی نیروهای و کارکنان نظارت بر اصناف لغو و ساعات کاری آن ها افزایش پیدا کرد و حتی کارمندان اداری نیز به کمک بازرسان رفتند.

وی افزود: در این مدت 71 هزار 954 بازرسی در طول این طرح انجام شد که از این تعداد بازرسی یک هزار و 256 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

محمدی فشارکی در ادامه گفت: ارزش ریالی این پرونده ها در مجموع 87 میلیارد 263 میلیون و  402 هزار و 664 ریال بوده است که رتبه اول در تخلفات گرانفروشی و پس از آن عدم درج قیمت بوده است.

جواد محمدی فشارکی خاطرنشان کرد: درنظارت بر  پروتکل های بهداشتی در مدت طرح 73 هزار و 513 اخطار شفاهی و  یک هزار و 583 تذکر کتبی به اصناف داده شده است و در این مدت  28 واحد پلمب شده است که این تعداد سولی واحدهایی است که توسط اماکن، بهداشت و دیگر ارگان ها پلمب شده است.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: 150 کیلوگرم گوشت قرمز از واحدهای صنفی گوشت قرمز که فاسد شده بود، کشف و  با هماهنگی با دامپزشکی جمع و امها شد.

محمدی فشارکی ادامه داد: 75 باکس تنباکو تقلبی نیز در این مدت کشف و جمع آوری شد.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان گفت: از 21 فروردین طرح تشدید بازار به مناسبت ماه مبارک رمضان آغاز می شود و تا پایان ماه مبارک و بعد از عید فطر نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد