صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » رئیس جدید اداره گاز برخوار منصوب شد

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی:

رئیس جدید اداره گاز برخوار منصوب شد

 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، فرماندار و شهردار شهرستان برخوار و تعدادی از مدیران شرکت گاز استان اصفهان از زحمات سید اصغر شفیع اف، رئیس سابق اداره گاز برخوار تقدیر و مسعود بهاءلو به عنوان سرپرست جدید این شهرستان منصوب شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدمصطفی علوی در آیین تودیع و معارفه مدیر شرکت گاز برخوار با بیان اینکه تودیع و معارفه در هر مقام و جایگاه مدیریتی وجود دارد، افزود: تنها چیزی که از جایگاه مدیریتی فرد باقی می‌ماند عملکرد و خدمتی است که برای رضای خدا و مردم انجام شده است.

وی، با تقدیر از زحمات رئیس سابق اداره گازشهرستان برخوار بیان کرد: وی در زمینه‌ ی توسعه خدمات  گازرسانی و تعامل با مشترکین، توانست با برنامه ریزی مناسب اقدامات شا یسته ای انجام دهد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: خوشبختانه برخوار از شهرستان های سبز استان می باشد و تمامی جمعیت آن از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

علوی، با تبریک به  مسعود بهاءلو، رئیس جدید اداره گاز شهرستان برخوار، ابراز امیدواری کرد که وی، با توجه به تجربیات خود بتواند در این شهرستان بزرگ نیز با ارائه خدمات خوبی در جهت رضایتمندی مشترکین تلاش کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، استفاده از ظرفیت مردم و مسئولان شهرستان  را در جهت نگهداری مناسب از تاسیسات گاز موثر دانست و تصریح کرد: برخورد مناسب با ارباب رجوع، توسعه گازرسانی به صنایع، تلاش در جهت وصول مطالبات با حفظ کرامت مشترکین و توجه به  انگیزه و رضایتمندی کارکنان از جمله مواردی است که انتظار می رود به درستی و دقت بیشتری  مورد توجه ریاست اداره قرار گیرد.

علوی، همچنین با تاکید بر ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تعامل با ادارات، فرمانداری و سایر نهاد های مردمی را  از دیگر توصیه های خود به رئیس جدید اداره گاز شهرستان برخوار برشمرد و افزود: با تعامل مناسب با مدیران جهت برطرف کردن موانع و رفع مشکلات می توان کارها را بهتر مدیریت کرد.

وی، درپایان با توصیه به وحدت و همدلی، اختلاف را آفت خدمت رسانی دانست و گفت: اگر در مجموعه اختلافی بروز کند، دیگر نمی‌توان کارمناسبی انجام داد.

در این مراسم با قرائت حکم، مسعود بهاءلو به عنوان سرپرست اداره گاز برخوار منصوب و از زحمات  سید اصغر شفیع اف رئیس سابق این اداره که پس از چهار دهه خدمت صادقانه در شرکت گاز استان اصفهان به افتخار بازنشستگی نائل گردید تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد