صاحب نیوز

فدا

فرمانده سپاه صاحب الزمان مطرح کرد؛

دشمن از اختلافات و حفره ها برای ضربه زدن استفاده می کند/ ضرورت همدلی و اتحاد در برابر دشمن

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اتحاد و همدلی همه آحاد و دستگاه ها برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را ضروری دانست و با ذکر ماجرای جنگ صفین، گفت: مبلغان حوزه علمیه در برابر هجمه های جنگ نرم و روانی دشمنان، مقاومت و بصیرت افزایی کنند.

کدخبر: 1044432
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ @ ۱۱:۱۶


به گزارش صاحب نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا، صبح امروز در مجمع مبلغان ماه مبارک رمضان استان اصفهان، با اشاره به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری، گفت: هجمه و فضاسازی دشمنان در امر انتخابات بسیار زیاد است و آن ها می خواهند از این طریق، جریان قوی انقلاب اسلامی را تضعیف کنند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه دشمنان از فضای مجازی برای هجمه به ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی استفاده می کنند، اظهار کرد: رزمندگان ما در جنگ تحمیلی و حاج قاسم سلیمانی و یارانشان توانستند جمهوری اسلامی را در جبهه مقاومت جنگ سخت در منطقه به یک پیروزی بزرگ برسانند و دندان طمع دشمنان در این عرصه را بکشند.

وی با اشاره به ماجرای جنگ صفین و دلاوری های مالک اشتر و یارانش، بصیرت افزایی در جامعه را بسیار مهم دانست و گفت: حوزه های علمیه و مبلغان اسلامی این وظفه مهم را در جامعه بر عهده دارند و باید جامعه را  در برابر هجوم بی سابقه فرهنگی و جنگ روانی و نرم دشمنان، بیمه کنیم.

سردار فدا مشارکت بالا با اتحاد همه آحاد و دستگاه های جامعه در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را ضروری دانست و ابراز کرد: دشمن همواره از اختلافات و حفره ها برای ضربه زدن استفاده می کند و نباید این اجازه را به استکبار جهانی بدهیم.

انتهای پیام/