صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » لغو همه اعزام های حضوری مبلغان در ماه رمضان

مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مطرح کرد؛

لغو همه اعزام های حضوری مبلغان در ماه رمضان

مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان هرگونه اعزام حضوری مبلغ در ماه رمضان امسال از سوی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان را ممنوع و تبلیغ را منحصر در فضای مجازی اعلام کرد و گفت: قالب های 8 گانه تبلیغ در فضای مجازی در کانال «طاها» قرار گرفته اند و فقط افرادی مجاز به این نوع تبلیغ هستند که گواهی تبلیغ در فضای مجازی را داشته باشند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حامد اهتمام، پیش از ظهر امروز در مجمع مبلغان ماه مبارک رمضان 1400 هجری شمسی که به صورت مجازی برگزار شد، با بیان اینکه امسال دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان هیچ گونه اعزام حضوری برای تبلیغ در ماه مبارک رمضان نخواهد داشت، گفت: امسال به دلیل محدودیت هایی که در رابطه با شیوع کرونا ایجاد شده است، به هیچ وجه، اعزام حضوری نداریم.

مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: تبلیغ امسال ما رمضان در فضای مجازی انجام خواهد شد و بسترهای لازم برای این امر در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان فراهم شده است.

وی با اشاره به ثبت نام حدود 217 نفر از مبلغان برای تبلیغ ماه رمضان در اصفهان، اظهار کرد: اما به دلیل اینکه تبلیغ حضوری نداریم، امکان استفاده از همه این عزیزان وجود ندارد و مبلغان باید حتماً آموزش های لازم برای فعالیت در فضای مجازی را دیده باشند و گواهی آن را از دفتر تبلیغات دریافت کرده باشند.

حجت الاسلام والمسلمین اهتمام با بیان اینکه هنوز هم تا 22 فروردین فرصت برای کسب آموزش های لازم در فضای مجازی برای مبلغان علاقه مند وجود دارد، گفت: علاقه مندان می توانند ار روز شنبه به اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اصفهان مراجعه کنند و آموزش های یک ساعته لازم را در باقیمانده ماه شعبان و قبل از ورود به ماه رمضان بگذرانند.

مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در ادامه ابراز کرد: تبلیغ در فضای مجازی در ماه رمضان امسال با سال های گذشته متفاوت است و 8 قالب برای این منظور طراحی شده است که لازم است تا مبلغان، آیین نامه مربوطه را به خوبی مطالعه کنند و اطلاع رسانی های لازم در کانال ایتا به نام «طاها» بارگذاری شده است.

وی درباره علاقمندان به فعالیت در قسمت محصولات فضای مجازی، اظهار کرد: این مبلغان، باید حتماً تأییدیه مرکز فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی را داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد