صفحه اصلی » اجتماعی » دیگربار، عزم مردم اصفهان در اطعام نیازمندان اجرایی خواهد شد

با رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی:

دیگربار، عزم مردم اصفهان در اطعام نیازمندان اجرایی خواهد شد

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از تشکیل ستاد اطعام مهدوی و آغاز اجرای رزمایش ایران همدل-اطعام مهدوی خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ کریم زارع، اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان را یکی از برنامه های مهم کمیته امداد اصفهان در طول عمر ۴۲ ساله خود عنوان کرد و گفت: سال گذشته پیرو بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر راه ¬اندازی “رزمایش گسترده مواسات و همدلی”به منظور “ترویج فرهنگ خیر، احسان و نشر سنت ‌های حسنه” در کشور به دلیل شرایط اقتصادی مردم و در پی شیوع ویروس کرونا، کمیته امداد استان اصفهان همزمان با سراسر کشور رزمایش “ایران همدل “را با نظر کمک به جامعه هدف همزمان با نیمه شعبان آغاز و تا پایان سال ادامه یافت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با تاکید بر مشارکت گسترده مردم اصفهان در سال گذشته، خاطرنشان ساخت: حاصل اجرای طرح ایران همدل در استان اصفهان توزیع ۲۲۵ هزار سبدکالای اساسی و بیش از یک میلیون و ۳۲۰ هزار وعده غذای گرم با ارزش ۶۰ میلیارد تومان به مددجویان و نیازمندان می باشد.

وی گفت: امسال نیز در آستانه ماه مبارک رمضان و اهمیت موضوع معیشت نیازمندان، ستاد اطعام مهدوی با آغاز اجرای رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی تشکیل شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بیان کرد: امسال نیز در تلاش هستیم به همت تمامی مردم و استفاده از ظرفیت خیران، اصناف، سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، موسسات خیریه، نیروهای نظامی و …. یکبار دیگر عزم مردم اصفهان در اطعام نیازمندان را در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی بصورت طبخ غذاهای گرم و سبدهای غذایی اجرایی کنیم.

وی با اشاره به در پی بودن ماه مبارک رمضان ادامه داد: ماه رمضان به تبعیت از سیره و سنت پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) ماه انفاق و دستگیری از نیازمندان است و امیدواریم به همت مردم نیکوکار و مومن اصفهان در پایان این ماه مبارک ضمن رفع مشکل نیازمندان، شاهد شکست ویروس منحوس کرونا و بازگشت صحت و سلامتی به مردم عزیز استان باشیم.

زارع گفت: نیکوکاران می‌توانند کمک های غیرنقدی خود را با مراجعه به دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان تحویل نمایند و مساعدتهای نقدی خود را با شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* ، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ ، مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir و واریز به کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به این امر خدا پسندانه اختصاص دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد