صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » پذیرش حوزه علمیه برادران اصفهان در سه مقطع دبیرستان، دیپلم و دانشگاهی/ پذیرش تا اواخر تیرماه هم ادامه خواهد داشت

مسئول پذیرش حوزه علمیه اصفهان خبر داد؛

پذیرش حوزه علمیه برادران اصفهان در سه مقطع دبیرستان، دیپلم و دانشگاهی/ پذیرش تا اواخر تیرماه هم ادامه خواهد داشت

مسئول پذیرش حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه پذیرش در سه مقطع دبیرستان، دیپلم و دانشگاهی از بیستم اسفندماه 99 آغاز شده است و تا تیرماه هم ادامه خواهد داشت، گفت: پذیرش در دو دوره معمول 10 ساله بلند مدت و دوره کوتاه مدت موسوم به سفیران هدایت انجام می شود وعلاقمندان می توانند به وبسایت حوزه علمیه اصفهان مراجعه کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

حجت الاسلام علیرضا رحمانی، در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز، با بیان اینکه پذیرش حوزه علمیه اصفهان برای سال تحصیلی 1401-1400 در سه مقطع دبیرستان، دیپلم و دانشگاهی از بیستم اسفندماه 99 آغاز شده است و احتمالاً تا اواخر تیرماه هم ادامه خواهد داشت، گفت: تاریخ خاصی برای پایان مهلت پذیرش تعیین نشده است.

مسئول پذیرش مرکز مدیریت حوزه علمیه برادران اصفهان افزود: کسانی که در مقطع دبیرستان می خواهند وارد حوزه علمیه شوند، باید مدرک پایان دوره هشتم متوسطه آموزش و پرورش را داشته باشند و یا اینکه تا پایان سال تحصیلی فعلی بتوانند این مدرک را بگیرند.

وی با بیان اینکه اطلاعات لازم برای علاقمندان به حوزه علمیه در وبسایت مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان قرار داده شده است، اظهار کرد: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک esfhozeh.ir/paziresh  مراجعه کنند و دفترچه ثبت نام را مطالعه کنند.

حجت الاسلام رحمانی با بیام اینکه پذیرش حوزه علمیه اصفهان در دو دوره مجزا انجام می شود، ابراز کرد: عزیزان می توانند در دوره بلند مدت معمول ده ساله و یا دوره کوتاه مدت 5 ساله موسوم به سفیران هدایت در حوزه علمیه اصفهان ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد