صفحه اصلی » ورزشی » حسینی توانسته تیم ذوب آهن را یک دل کند/ تلاش این مربی برای گل نخوردن

مربی فوتبال اصفهان:

حسینی توانسته تیم ذوب آهن را یک دل کند/ تلاش این مربی برای گل نخوردن

مربی فوتبال اصفهان در مورد وضعیت تیم ذوب آهن توضیحاتی داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

حسن شفیعی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تغییری که در چند سال اخیر در مدیریت و باشگاه ذوب آهن اتفاق افتاد در تمام تیم هایش تاثیر بسزایی گذاشت که بیشترین تاثیر این تغییر روی فوتبال بود.

مربی فوتبال اصفهان تصریح کرد: تیم فوتبال ذوب آهن می توانست یک تیم آسیایی باشد چون یکی از بهترین تیم ها بود و این تغییرات باعث شد مخصوصا در تیم فوتبال متحمل ضرر شود.

دبیر کانون مربیان اصفهان با اشاره به اینکه ذوب‌آهن در دهه گذشته در تمام رشته ها و تیم ها در آسیا حرفی برای گفتن داشت، بیان کرد: مدیریت مربی های زیادی عوض کرد حتی مدیریت ها نیز عوض شد و نتیجه این بود که به بدنه باشگاه ذوب آهن لطمه وارد شد.

وی افزود: در فوتبال مدیریت و اعضا به این نتیجه رسید یک مربی بنام رحمان رضایی برای تیم فوتبال انتخاب کند چون بازیکن ملی پوش بود و در ایتالیا بازی کرده بود و از نظر بازی در فوتبال در سطح بالایی بود.

حسن شفیعی با اشاره اینکه بازیکن خوب با مربی خوب فرق دارد، اظهار کرد: رحمان رضایی بازیکنی خوب ولی یک مربی جوان و بی تجربه بود و  تیم فوتبال ذوب آهن نتوانست نتیجه لازم را با این مربی بگیرد.

پیشکسوت فوتبال اصفهان با اشاره به اینکه نتایج کسب شده تیم را وارد حاشیه کرد که البته اشتباهات داوری نیز در این امر تاثیر گذار بود، ادامه داد: در این هنگام رحمان رضایی بجای رفع عیب در تیم بیشتر دنبال مقصر می گشت تا اینکه مدیریت به این نتیجه رسید رحمان رضایی نمی تواند تیم را به جلو ببرد و رحمان رضایی به هر طریقی برداشته شد.

شفیعی گفت: مدیران باشگاه ذوب‌آهن دنبال یک گزینه برای مربیگری بودند تا اینکه به نتیجه رسیدند مجتبی حسینی که در ذوب آهن بازیکن فوتبال بوده است با باشگاه و سبک ذوب آهن آشنایی دارد پس بهتر است او مربی تیم شود.

وی با اشاره به اینکه قبل از رضایی، مجتبی حسینی نیز جزء گزینه های مربیگری برای ذوب آهن بود ولی بخاطر قرارداد حسینی با تیم دیگری این پیشنهاد رد شد، افزود: حسینی دنبال علم و دانش است و تجربه بیشتری نسبت به رضایی دارد بیشتر در کنار مربی ها بوده و برای اولین بار در صنعت نفت مربی بود و دیدیم که تیم را خوب هدایت می کرد.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به اینکه همدلی یکی از فاکتورها برای موفقیت است، اذعان کرد: اولین کار مهمی که حسینی در تیم ذوب آهن انجام داد یک دل کردن بازیکنان تیم بود داخل تیم اگر دچار حاشیه شود تیم بهم می ریزد.

این مربی فوتبال گفت: حسینی با روشی که داشت حاشیه های تیم را برطرف کرد البته مشکلات فنی نیز در تیم هست که امیدواریم بتواند رفع کند همچنین تغییراتی در روش های بازی تیم بین بازیکنان ایجاد کرد.

شفیعی بیان کرد: حسینی در زمان بازی یک مدافع بوده است  و اول روی سیستم دفاع تیم کار کرد تا گل نخورد یا کمتر گل بخورد باید منتظر ماند و دید حسینی می تواند تیم را از پایین جدول بالا کشد یا خیر.

وی با بیان  اینکه حسینی توانست خواسته های خودش را به بازیکنان القا کند، افزود:همه باید کمک کنیم تا تیم ذوب آهن نتیجه بگیرد چرا که این تیم از سرمایه های استان است.

حسن شفیعی خاطرنشان کرد: ذوب آهن بازی خوبی جلوی صنعت نفت داشت امیدواریم بتوانند در مشهد نیز نتیجه خوبی بگیرند همچنین امیدوارم حسینی بتواند تیم را به جایگاه اصلی خودش برگرداند چرا که تغییرات خوبی در تیم انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد